Çocuklar için İngilizce Kursları

Çocuklar İçin İngilizce Kursları Programı

Çocuklar İçin İngilizce Kursları Program İçeriği


1 – Çocuklar İçin İngilizce Kursları ( Bireysel – Özel çocuklar için ingilizce kursları)
2 – Çocuklar İçin İngilizce Kursları ( 4 kişi-Grup şeklinde çocuklar için ingilizce kursları )

1 – Çocuklar İçin İngilizce Kursları ( Bireysel – Özel Çocuklar İçin İngilizce Kursları ): Özel programlar şeklinde hazırlanan çocuklar için ingilizce kursları programlarımızda çocuklara ingilizce kursları sadece ( çocuk-öğretmen )  şeklinde  birebir uygulanır. Özel düzenlenmiş çocuklara İngilizce eğitimi programında yer alan İngilizce öğretmenleri çocuklara İngilizce eğitimi konusunda uzman öğretmenler olup çocukların yaşlarına ve yaşlarına uyumlu olarak psikolojilerine göre İngilizce eğitimi vermekte uzman öğretmenlerdir.

2 – Çocuklar İçin İngilizce Kursları (4 kişi-Grup şeklinde Çocuklar için İngilizce Kursları ): Grup halinde özel düzenlenmiş çocuklar için İngilizce kursları programlarında çocuk ve çocukların oluşturduğu grup psikolojisini bilen uzman öğretmenler görev yapar. Grupların 4 kişiyle sınırlandırılmasındaki gaye çocuklar için İngilizce kursları programında kalitenin sağlanmasını ve bu kalitenin  korunmasını temin etmeye yöneliktir . Grup sayısının 4 kişi ile sınırlandırılmasıyla grup halindeki çocuklar için İngilizce kursları özel İngilizce kursları kalitesine ulaşır.

NEDEN BİZ

A. Çocuklar için İngilizce kursları programları bu konunun uzmanı İngilizce öğretmenleri tarafından uygulanır.
B.4 kişilik grup şeklinde düzenlenen çocuklar için İngilizce kursları tam olarak bir özel ders kalitesinde ve etkinliğindedir.
C. Çocuklar için İngilizce kursları programları istenildiğinde ailelerin evlerinde de tertiplenebilir.
D.İlköğretime yada orta öğretime devam eden çocuklar takviye İngilizce dersi olarak çocuklara İngilizce kursları programından bireysel yada grup şeklinde fayda sağlayabilirler.

Çocuklara ingilizce kursları için ingilizce öğretmeni gönderilir.

Yıllardan beri çocuklar için İngilizce kursları’na başlama yaşı tartışılır . Bir eğitimci olarak şunu net olarak söyleyebilirim ki  çocukların İngilizce eğitimine başlama yaşı yoktur . Çocuğun İngilizce eğitimine başlama psikolojisi vardır . Buda çocukla sürekli birlikte olma olanağına ve şansına sahip olan annelerin çocukla birebir ilişkilerinde ortaya çıkar ve çocukların İngilizce eğitime başlama psikolojisi anneler tarafından rahatlıkla tayin edilebilir.

Çocuklar için İngilizce eğitime başlama psikolojisi belirlenince bir sonraki aşama çocuklara İngilizce eğitiminin uyarlama biçimidir..Çocuklara İngilizce eğitim nasıl uyarlanırsa hangi yöntemler kullanılırsa çocuklar İngilizce eğitimini sever ve İngilizce öğrenir.

Kişisel kanım eğitim psikolojisi belirlenmiş İngilizce öğrenmeye hazır çocukların İngilizce eğitimi özel ders biçiminde olması yönündedir. Birbirlerinden çok farklı karakterlere sahip olan çocuklar bir araya geldiğinde İngilizce eğitim ortamı bozulabilir . Oysa özel ders olarak eğitim uygulandığında öğretici çocuğun karakterini algılayarak nelerden hoşlandığını belirleyerek çocukla oyun oynayarak oyun ortamında bile İngilizce eğitim verebilir.


Çocuklar için İngilizce Kursları

Diğer Yazılar

Leave a Comment