En iyi İngilizce Hocası

EN İYİ İNGİLİZCE HOCASI HAKKINDA

En İyi İngilizce Hocası Hakkında Bilgi

1 – İngilizce Dersi ( Birebir İngilizce Özel Ders )
2 – İngilizce  Dersi ( 4 Kişilik Gruplarla İngilizce  Dersleri )

1 – İngilizce  Dersi ( Birebir İngilizce Özel Ders ): Birebir özel ders almak gayesi ile eğer bir öğrenci ders almak istediğini bildirirse, bu programın uygulama gün ve saatlerini bizzat kendi belirler.

Öğrencinin alacağı ders sayısı başarılı olmasında mutlak bir etkiye sahip olduğundan bu sayının belirlenmesi  öğrencinin  bilgi seviyesine ve sınavda almak zorunda olduğu nota bağlı bir şekilde değişiklik gösterir. Tüm bunları hoca düzenler.

Tüm yapılan ders sayısı hesaplamalarından sonra,   öğrenciye uygulanmasına karar verilen program ” kişiye özel ve özgü “ bir programdır ve tüm özellikleri, ayrıntıları ve incelikleri ile uygulandığında  öğrenci sınava % 100 hazır hale gelir şayet normal bir ders alıyorsa dili kullanabilir hale gelmesi için kaç ders veya ne kadar süre geçmesi gerektiği öğrencinin derslerde göstereceği performansa bağlıdır.

2 – İngilizce  Dersi ( 4 Kişilik Gruplarla İngilizce Dersleri ):  Bilgi ve beceri açısından seviyeleri bir birine çok yakın 4 öğrenciden kurulmuş ve küçük bir sınıf havasında olan grup derslerinde yer alarak   birebir özel ders kalitesine çok yakın her seviyede ve amaca uygun dersler alınabilir. ders alınabilir.

Mevcudu az olan küçük sınıflar havasında ki bu gruplarla özel birebir ders kalitesini yakalamak mümkün olmakta. Sınıf mevcudunun az olması nedeni ile,  eğitmenler öğrencilerle birebir çok yakından ilgilenmekte ve ayrıca öğrenciler  kalabalık gruplarda kalabalık nedeni ile gerçekleştiremedikleri  soru sorma işlevini   bu küçük gruplarda  rahatlıkla yapabilirler.

NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ

  • Programlara kayıt olan ve yer alan   hiç bir öğrenciye ”  SENET “  yapılmaz. Belli bir peşin ödemeyi takiben   kalan miktar için ödeme taksitle yapılır. Sınavda akademik kelime bilgisi başarılı olmada çok büyük bir etki  ve itici  güce sahip olduğu için, öğrencilere özel  bir şekilde hazırlanmış kelime alıştırmaları verilerek hepsinin  noksansız bir şekilde  yapılması istenir ve bu çalışmalar yakından  takip edilir. Bu yolla, akademik kelime haznesi geliştirilen ve genişleyen öğrencinin sınavda başarılı olma ihtimali bir hayli yükselir.