GENEL İNGİLİZCE YABANCI DİL KURSU

GENEL İNGİLİZCE YABANCI DİL KURSU TANIMI

Genel İngilizce Yabancı Dil Kursu Hakkında

1 – Genel İngilizce Yabancı Dil Kursu ( Birebir İngilizce Yabancı Dil Kursu )
2 – Genel İngilizce Yabancı Dil Kursu ( 4 Kişilik Gruplarla İngilizce Yabancı Dil Kursu )

Genel İngilizce yabancı dil kursuna, başlamadan şunu unutmamak gerekir ki tüm yüksek seviyedeki İngilizce Bilgisinin diğer bir deyişle Akademik İngilizcenin temelini Genel İngilizce oluşturur.Bu nedenle Yabancı Dil Kursları’nda çok iyi kalitede alınacak olan Genel İngilizce Bilgisi ilerde Akademik Seviyelere gelindiğinde ve bu seviyelerde ingilizce derslerine iştirak edildiğinde yada IELTS , TOEFL PROFICIENCY , YDS  gibi Akademik seviyelerdeki sınavlarda başarılı olmanın temelini oluşturur

2003 yılında faaliyete geçen İngilizce Akademik Eğitimin , bu güne kadar eğitim veren kurumlardan farklı bir eğitim yöntemi ile İngilizceyi butik bir ortamda maksimum 4 kişilik sınıflarda, konuşma ağırlıklı öğretiyor. Özellikle yurt dışına çıkma imkânı olmayan öğrencileri akıcı konuşmayı sağlayabilecekleri alt yapı ile donatıyor ve bunu pratiğe çeviriyor.

.Diğer yabancı dil kurslarında gösterilen yapının gereğinden fazla gramer yüklü olduğunu düşünen İngilizce Akademik Eğitim kendileri aracılığı ile öğrencilerin geçmişteki bilgilerini kullanarak konuşma boyutunu ön planda tuttuklarını, dolayısı ile öğrencilerin öğrendikleri gramer yapısını rahatlıkla pratiğe dökebildiğini ifade ediyor.

Uyguladıkları İngilizce İnteraktif Sistemin başarısına sonuna kadar güvenen İngilizce Akademik Eğitim, kayıt için gelen öğrencilerinden belli bir eğitim süresinin bedelini istemiyor. Ödemeleri aylık alarak bu konudaki iddiasını da ortaya koyuyor.

İngilizce Akademik Eğitimin uyguladığı Modern İngilizce Eğitim’in temelleri:

• Görerek, duyarak ve konuşarak eğitim
• Öğrenciyi konuşturmayı amaçlayan öğretim yöntemi odaklı eğitim
• Anlamadığınız veya kaçırdığınız konular için ücretsiz telafi dersi imkanı
• Ölçülebilir ilerleme ve hedefe ulaşma

İNGİLİZCEYİ KONUŞARAK ÖĞRENECEKSİNİZ !
İngilizce Akademik Eğitim globalleşen dünyada her yaştan ve her kesimden insanın kendisini geliştirmesi gerektiğini, ülkemizi en iyi şekilde tanıtması gerektiğini ve dünya’da kabul görmüş ortak dil olan İngilizceyi kullanarak her millet ile doğru iletişim kurması gerektiğine inanmıştır.

Daha önce aldığınız İngilizce eğitimlerinize rağmen, hala istediğiniz düzeyde İngilizce konuşamamanızın nedenlerinden birkaçı:
• Ezbere dayalı İngilizce çalışmalar
• Her öğrencinin aynı hızla öğrenmesinin beklenildiği kalabalık sınıf ortamları
• Günlük hayat içerisinde İngilizce konuşma imkanının olmaması: “Pratik eksikliği”
• Dil eğitiminin özelliklerini içermeyen, bilgi yüklemenin doğru bir dil öğrenme yolu olduğu anlayışı: “Öğretmen odaklı eğtim”
• Her kelimenin anlamını bilmeden İngilizce konuşmaya cesaret edememek: “Hata yapma korkusu”

 

 

 

Diğer Yazılar