Ielts Hocası | Özel Ielts Hocası | Ielts Özel Hoca

Ielts Hocası, Özel Ielts Hocası, Ielts Özel Hoca Hakkında Bilgi

ÖZEL IELTS HOCASI İLE IELTS ÖZEL DERS

1 – Ielts Hocası ( Birebir Ielts özel Ders )
2 –Ielts Hocası ( 4 Kişilik Gruplarla  Ielts özel Ders )

Gerçek Ielts hocası gözetiminde ve beraberinde alacağınız birebir ielts eğitimi yada 4 kişiden oluşan gruplara katılarak alacağınız grup eğitimi ile, sınavda hedeflerinize ulaşmak hiç de zor değil.

BİREBİR IELTS ÖZEL DERS: Birebir özel ielts hocasından ders alan ve kayıt yaptıran aday öğrenci, bu programın uygulama gün ve saatlerini kendi belirleme gibi bir önceliğe sahip olur. Bundan amaç aday öğrencinin alacağı eğitimden ötürü günlük yaşamında bir sıkıntı yaşamasını önlemek ve yaşamını sürdürürken rahatça eğitim almasını sağlamaktır. Öğrenciye kaç ders verileceği, yapılan seviye sınavından elde edilen sonuçlara ve adayın sınavda elde etmek zorunda olduğu skora göre belirlenir.

IELTS ÖZEL DERS ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla ):Seviyeleri bir birine eşit yada olabildiğince yakın ve denk olan öğrencilerden oluşturulan 4 kişilik gruplarda da eğitim alınması mümkün. Grup sayısı, verilen eğitimin kalitesini yükseltmek ve öğrencilerin aldıkları eğitimin birebir özel eğitim seviyesine çok yakın bir seviyede ve özellikte olmasını sağlamak açısından, bilerek ve isteyerek az tutulmuştur.

Böylece, kalitenin sürekliliği sağlanmış ve grup şeklinde eğitim alan öğrencilere de bir avantaj verilmiştir. Çünkü, sayı az olunca, eğitim veren özel ielts hocası hem her öğrenci ile ayrı, ayrı ilgilenme fırsatı bulmakta hemde öğrenciler kalabalık gruplarda pek bulunmayan ” soru sorabilme ” ,imkanına kavuşmaktadır.

NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ

  • Her şeyden önce, programlara katılan öğrencilere ”  SENET ” yapılmaz. isteyen öğrenci kendisinde yetersiz bulduğu bir yanı için az sayıda ders alabileceği gibi, beğenmeyen öğrencide bir bağlantısı olmadığı için dersi bırakabilir.
  • Programlar boyunca verilen eğitimler sırasında, öğrencilere, ” sınav çözüm teknikleri ” eğitimi de verilerek sınavda daha rahat etmeleri sağlanır.
  • Akademik sınavlarda başarılı olabilmek için çok sayıda akademik düzeyde kelime bilmek başarının temel taşıdır. Bu nedenle, özel olarak akademik kelime alıştırmaları hazırlanır ve öğrencilere verilir. Bu çalışmaların tam ve eksik yapılmasını sağlamak amacı ile, öğrenciler yakın takibe alınır ve çalışmayanlar derhal uyarılır.
  • Programları uygulayan hocalar, gerçek ıelts hocası olduğu gibi, konularında uzmanlaşmış çok deneyimli hocalardır.
  • Ielts Hocası, Özel Ielts Hocası, Ielts Özel HocaÖĞRENCİLERE ÖNERİLER
  • Ielts gibi bir uluslar arası bir şöhrete sahip olan sınavda başarılı olmak zorunda olanlar hele de yüksek bir skor hedefliyorlarsa, kesinlikle birebir özel ders almaları kendilerine önemle hatırlatılır.
  • Özel dersin pahalı olduğu gibi bir şehir efsanesine sakın inanmayın. Zira, birebir özel ders alındığında alınması gereken eğitim, kalabalık gruplarla alınan eğitime kıyasla 3 misli daha kısa bir süre içinde biter. Bu da, uzun zaman da ödenen miktar  ile kısa zaman da ödenen miktar arasında bu nedenle fazla bir fark oluşmaz.