İngilizce Bire Bir Eğitim

İNGİLİZCE BİREBİR EĞİTİM PROGRAMLARI

İngilizce Birebir Eğitim Programları Hakkında

Bire bir eğitimde; geniş kapsamlı  akademik eğitim programlarıyla duyulan gereksinime en iyi yanıt veren ve  en elverişli çözümleri sunarız. Her öğrencinin öğrenme gayreti, anlama ve algılama kapasitesi , düzeyi ve amacı farklıdır. Kişiselleştirilmiş öğretim metodu ile her katılımcı için kişiye özel, tüm eksik ve yetersiz yanları onaran, tamamlayan ve seviye yükselten kesinlikle ” kişiye özel ve özgü “ olan program düzenlenir ve İngilizce öğrenmek için gerekli her türlü araç ve imkan temin edilir.. Öğrenciler başlangıç düzeyi ne olursa olsun gereksinime göre belirlenen ve tüm incelik, ayrıntı ve özellikleri ile uygulanan  genel İngilizce programlarıyla sür’atli, basitçe ve konuşarak dili  öğrenirler.

AKADEMİK EĞİTİM  düzeniyle sistemden tam anlamıyla faydalanılması için uygulanan sistemde, Multimedia çalışmaları, dersler ve sosyal eğitim  etkinlikleri öğretmenlerle birlikte yapılır. Yoğun Programlar ve Esnek eğitim ve öğretim,  kısa sürede çabuk ilerlemek isteyenler için uygun yoldur.  Öğrenciler bu program yardımıyla daha yüksek çalışma temposu ile amaçlarına çok daha seri bir şekilde ulaşabilirler.İlk aşamada , Seviye Tespit Sınavı ile  seviyeniz belirlenir. Daha sonraki evrelerde, yapılacak olan birebir görüşmede  dil gereksiniminiz, öğrenme maksadınız  ve ayırabileceğiniz vakit göz önüne alınarak, size en elverişli  “Kişiye Özel ve Özgü Eğitim” programı oluşturulur.

Bu eğitim: Sosyal eğitim  etkinlikleri, seri konuşma derslikleri ve konuşma saatleri gibi uygulamaya dayalı ilave çalışmalarla devam eder. Bu eğitimden sonra; kişi eğer isterse, uğraştığı  alanda da dil hakimiyeti yakalamak için sunduğumuz değişik, Yds, Ielts, Proficiency, Lys 5, Tıpdil, İngilizce Hazırlık Atlama gibi akademik seviyede olan özel programlara da katılabilir.

Kişiye özgü eğitim programlarıyla amaca ulaşmak artık çok basit !