İngilizce Dersleri

İNGİLİZCE DERSLERİ PROGRAMI

İngilizce Dersleri Program İçeriği

1 – İngilizce Dersleri ( Birebir Özel İngilizce Dersleri )
2 – İngilizce Dersleri ( 4 kişiden Oluşan gruplarla İngilizce Dersleri )

AMAÇ : GENEL İNGİLİZCE, YDS, IELTS, LYS 5, PROFICIENCY GİBİ TÜM DERSLERDE GARANTİLİ  EĞİTİM

1 –  İngilizce Dersleri ( Bireysel – Özel İngilizce Dersleri ) :  Ders programlarına özel olarak bireysel katılan öğrencilere seviyeleri sıfır olan yani hiç bilmeyenler hariç, belli bir seviyede olanlara seviye sınavı yapılarak, bulunduğu seviyeden itibaren eğitim verilir. Bireysel özel ders programlarına katılan öğrencilere derslerin yapılacağı günler ve saatler konusunda öncelik verilir ve bireysel özel ders alan öğrenci derslerin yapılacağı gün ve saatleri kendine göre ayarlayabilir.

Bu şekilde aldığı dersler nedeni ile özel yaşımında bir güçlükle karşılaşmaz. Bir yandan ders alır diğer yandan da hayatına devam eder.

Uygulanan programlar kesinlikle yetersiz ve eksik olan bilgilerini tamamlayıcı, onarıcı ve kişiye özel ve özgü bir program olup tüm ayrıntı , özellik ve incelikleri ile öğrenciye uygulanır.

2 –  İngilizce Dersleri ( 4 kişiden Oluşan  Gruplarla İngilizce Dersleri ) : Grup şeklinde yapılan ders programlarına katılan öğrenciler , grubu oluşturan öğrencilerin  seviyelerinin aynı yada mümkün olabildiği kadar denk seviyelerde olaması için, seviye sınavına tabi tutulurlar. Bu şekilde seviyeleri denk olan bu homojen gruplarda dersler işlenirken tüm öğrenciler, kalabalık gruplarda yapılan  eğitimlerde bulamayacakları soru sorma şansına grubu oluşturan öğrenci sayısı az olduğundan sahip olurlar. Ayrıca, grubu meydana getiren öğrencilerin sayısının 4 kişi ile sınırlandırılması, eğitimi veren İngilizce öğretmenlerine, öğrencilerle bire bir ilgilenme imkanı yaratır ki buda eğitime olumlu katkılar sağlayan ve öğrencilerin avantajına olan bir durum yaratır.

NEDEN BİZİ SEÇMENİZ GEREK

♦ Tüm  dallarda eğitim veren öğretmenler konularında uzmanlaşmış,yıllarca eğitim vermiş, deneyimli  hocalardır.
♦ Yds, Ielts, Lys 5, Proficiency gibi akademik seviyedeki sınavlara hazırlanan öğrencilere,  gramer bilgisi yanında, bu sınavlarda başarılı olmayı kolaylaştıran ” sınav teknikleri ve sınav taktikleri eğitimi de “ verilir. Bu şekilde akademik sınavlara katılanlar,sınavda sorulan soruları daha hızlı,daha kolay ve daha rahat cevap verebilme imkanı yakalar.
♦ Genel dil   programlarına katılanlara öyle kaliteli bir eğitimle alt yapı oluşturulur ki, bu öğrenciler ileri ki aşamalarda, akademik seviyede sınavlara katıldıklarında verilen bu eğitimin yararını % 100 görür.
♦ Gerek bireysel gerekse grup şeklinde yapılan İngilizce  programlarda kelime haznesi konusuna büyük önem verilir. Zira , bu dil sadece gramer kurallarından oluşan bir dil değildir. Ne kadar çok İngilizce kelime bilinirse, konuşma yada yazma eylemleri o kadar kolaylaşır.

 

Diğer Yazılar