İngilizce Dersleri

İngilizce Dersleri Programı

İngilizce Dersleri Program İçeriği

1 –  İngilizce Dersleri ( Bireysel-Özel İngilizce Dersleri)
2 – İngilizce Dersleri (Grup-4 Kişi İngilizce Dersleri)

A –  Kurumumuzda özel dersler birebir dersler olarak özel bir şekilde verildiği gibi  derslerdeki kaliteyi bozmamak amacıyla 4 kişiyi geçmeyen gruplara özel dersler verilir.

B – Dersler yıllarca çeşitli kurslarda , dershanelerde çalışmış uzman  öğretmenler tarafından verilir. Özel  dersler işlenirken öğretmenden çok öğrencinin derse katıldığı bir yöntem olan interaktif sistem uygulanır. Bu sistemde öğrenci aktiftir ve edilgen değil etkendir. Tüm  derslerin bizzat içinde yer alır ve insiyatif kullanır. Öğrencilerin bu tarzı kullanımında  öğretmen önemli bir rol oynar. İkinci plana çekilerek öğrencinin   dersler sırasında öne çıkmasını sağlar.

C – Dersler esnasında kullanılan materyaller tamamen öğrencilerin bu aktiviteyi kazanmasına yöneliktir ve kendi çalışmalarında zaman kaybetmemesi için özel hazırlanmış bir yöntemdir. Derslerde kullanılan kitaplar komplike bir tarzda hazırlanmış olup öğrenci kaçırdığı her hangi bir  kelime yada herhangi bir (tense) zamanı diğerinde mutlaka yakalayabilir ve İngilizce’den kopmamış olur.

D –  Evde  dersler ile ilgili çalışmalarda da aynı yöntem devreye girer ve öğrencinin  kendi başına yaptığı dersleri ile alakalı uğraşılarda onun zaman kaybını önler.

E –  Verilen  dersleri tamamen seviye sistemine göre ayarlanır . Kur sistemi denilen garabet uygulanmaz . Her kitabı bitiren kitap üzerinde yazılı olan seviyede İngilizce öğrenmiş olur.

 

Diğer Yazılar

Leave a Comment