İngilizce Öğretmeni

İngilizce Öğretmeni Hakkında Bilgi

İngilizce Öğretmeni hakkında

1 – İngilizce Öğretmeni ( Bireysel – Kişiye Özel – İngilizce Öğretmeni )
2 – İngilizce Öğretmeni ( 4 kişilik gruplara  – İngilizce Öğretmeni )

İyi İngilizce Bilen İyi Yaşar

1 – İngilizce Öğretmeni ( Bireysel – Kişiye Özel – İngilizce Öğretmeni ) : Özel  ders programları Akademik dil  derslerinden başlayarak, sıfır olanlara kadar özel  ders programları mevcuttur. Programlara katılarak birebir özel ders almak isteyen tüm öğrenci adaylarına bireysel ders alacakları için,programın uygulanacağı gün ve saatler konusunda öncelik verilir ve aday öğrenci istediği gün ve saatte özel ders alabilir. Bu şekilde aday öğrenci günlük yaşamında bir sıkıntı yaşamaz.Hem günlük hayatına devam eder hemde bir yandan almak istediği eğitimi rahatlıkla alır.

2 – İngilizce Öğretmeni ( 4 kişilik gruplara  – İngilizce Öğretmeni ) : Kurumlarda yada arkadaşların kendi aralarında oluşturdukları gruplara da eğitim verilir.Yalnız,grupların öğrenci sayısının 4 kişiyi geçmemesi gerekir. Zira, 4 kişiyi geçmeyen gruplara verilen özel  derste,birebir özel ders kalitesine ulaşılabildiğinden grup sayısını 4 kişi ile sınırlandırıyoruz. Bu şekilde, eğitim sırasında,aday öğrenciler anlamadıkları bir yerle yada konu ile karşılaştıklarında soru sorabiliyorlar ve de öğretmen  her bir öğrenci ile teker teker ilgilenebiliyor.

AMAÇ

Türkiye de İngilizce öğrenilmez sözünün aksine Türkiye de bu dilin  öğrenilebileceğini ve öğretilebileceğini kanıtlamak ve bulunan kaliteli  eğitim açığını olabildiğince kapatarak bu konuda bir numara olmak.


NEDEN BİZİ SEÇMENİZ GEREK

  • Ülkemizde verilen  eğitimlerde nedense sadece  dil bilgisi öğretilir ve  bu dilin diğer yaşamsal ayakları önemsenmez.   Oysa, iyi dil bilmenin bir çok kuralı vardır ve bunlardan biri de iyi bir kelime haznesine sahip olmaktır.Bu nedenle,aday öğrencilere özel hazırlanmış kelime alıştırmaları verilir ve bunların çalışılması istenir.Aday öğrencilerin yaptıkları kelime çalışmaları yakından takip edilir ve çalışmayanlarsa uyarılır.
  • Özel ders programlarına katılan aday öğrencilere ” senet “ yapılmaz.Ödemeler uygun tarihlerde taksitle yapılır.
  • Programlarda görev alan öğretmenler, dil  öğretmeyi bilen konusunda uzman kaliteli hocalardır.Herkes dil öğretemez. Dil öğretmek yetenek işidir.

 

Diğer Yazılar