İngilizce Öğretmeni

İngilizce Öğretmeni Konusu

İngilizce Öğretmeni Hakkında

 1 – İngilizce Öğretmeni ( Bireysel – Kişiye Özel – İngilizce Öğretmeni )
2 – İngilizce Öğretmeni ( 4 kişilik gruplara  – İngilizce Öğretmeni )

1 – İngilizce Öğretmeni ( Bireysel – Kişiye Özel – İngilizce Öğretmeni ) : İngilizce Öğretmeninden, İngilizcenin hangi alanında ders alırsanız alın eğer katıldığınız İngilizce programını bireysel olarak teke tek alırsanız, katıldığınız programın uygulandığı günleri ve saatleri belirleme ayrıcalığı kazanır ve özel yaşamınızda hiç bir değişikliğe gerek kalmadan gereksinim duyduğunuz  İngilizce eğitimini  alabilirsiniz.Bireysel olarak katıldığınız eğitim programlarını istediğiniz takdirde kendi yerinizde de alabilir ve kuruma gelmeyebilirsiniz.

2 – İngilizce Öğretmeni ( 4 kişilik gruplara  – İngilizce Öğretmeni ) : 4 kişiden oluşan gruplara katılarak bireysel özel ders kalitesi ve özelliğinde İngilizce ders alabilirsiniz.Grup şeklindeki İngilizce eğitimlerin bireysel özel ders kalitesinde olabilmesi için,grupları oluşturan öğrenci sayısı 4 kişi ile sınırlandırılmıştır.Bu şekilde grup eğitimi veren İngilizce öğretmeni,öğrencilerle bire bir ilgilenebilir ve eğitim alan öğrenciler de kalabalık grup eğitimlerinde pek mümkün olmayan anlaşılmayan yerlerle ilgili soru sorabilme imkanına kavuşur.

AMAÇ

Her yaştan her kese kaliteli İngilizce eğitimi vermek ve ihtiyaç duyulan İngilizce eğitimi açığını giderebilmek.

NEDEN BİZİ SEÇMENİZ GEREK

  • İngilizcenin her alanında verilen İngilizce eğitimlerinde görev yapan İngilizce öğretmenleri alanlarında çok deneyimli ve uzmanlık mertebesine erişmiş İngilizce öğretmenidirler.
  • İngilizce ile ilgili her alanda ihtiyaç duyulan İngilizce eğitimlerinize yanıt verecek İngilizce öğretmeni,kendi yerinizde yada kurumda size eğitim vermeye hazırdır.
  • Grup şeklinde alınan İngilizce eğitimlerinde alan ne olursa olsun ( Genel İngilizce, Yds, Ielts, Proficiency ) grup indirimi uygulanır.
  • İngilizce öğretmeni açığı olan kurumlara,özel İngilizce öğretmeni temin edilir.

İNGİLİZCE EĞİTİM VERİLEN ALANLAR

Genel İngilizce
Yds
Ielts
Proficiency
Hazırlık Atlama Sınavı
Şirketlere İngilizce Eğitimi
Kurumlara ( Kurumsal ) İngilizce Eğitimi
İlköğretim İngilizce Dersi
Üniversite Hazırlık Eğitimi
Orta Eğitim İngilizce
Lys 5

Diğer Yazılar