İngilizce Özel Ders

İngilizce Özel Ders Programı

İngilizce Özel Ders Program İçeriği

1 –  İngilizce Özel Ders ( Bire bir – İngilizce Özel Ders )
2 –  İngilizce Özel Ders ( 4 kişilik gruplarla  – İngilizce Özel Ders )

1 –  İngilizce Özel Ders ( Bire bir – İngilizce Özel Ders ) : Özel ders  programına katılarak   dilin  hangi alanından ders alınırsa alınsın, birebir  özel ders alanlar, ders programlarının işleneceği gün ve saatleri belirleme hakkı kazanır.Bunun özel ders almak isteyen aday öğrencilere büyük yararı vardır.Aday öğrenciler bu tür programa katılarak günlük yaşamlarında bir değişiklik yapmaksızın ihtiyaç duydukları  eğitimi alabilirler.

2 –  İngilizce Özel Ders ( 4 kişilik gruplarla  – İngilizce Özel Ders ) : 4 kişilik gruplara dahil olarak, dilin her alanında özel ders programlarına katılabilir ve birebir özel ders kalite ve niteliğinde özel ders alabilirsiniz.4 kişilik gruplarda yer alan aday öğrenci sayısının az olması,öğrencilere eğitim süresince anlamadıkları yerlerle ilgili soru sorabilme yada  özel ders veren öğretmene öğrencilerle birebir ilgilenebilme imkanı sağladığından ,grup dersleri bire bir  özel ders eğitimi niteliği kazanır.

Niçin İngilizce Özel Ders;

* İstenilen zaman diliminde eğitim alma olanağı;
* Kişiye özgü düzenlenmiş eğitim programı;
* Eğitim programında gün ve saat değiştirme  imkanı;
* Eğitimden önce Türk veya Yabancı öğretmenlerle tanışma ve seçme hakkı;
* Birebir eğitim kalitesinde, kurumsal fiyatlara eğitim alma şansı;
* İş yerinizde, evinizde veya kurumumuzda  eğitim alabilme fırsatı2 .

♦ ( bir ) saat  özel ders normal bir kursta alacağınız 4 saat derse eşittir.
♦ Siz programa değil , program size uyar ve ona göre düzenlenir.
♦ Kurslarda ayrılan süre son derece kısıtlıyken, özel derste yalnızca size özel eğitim uygulanır.
♦ Ders bitiminde anlaşılmayan bir konu kalmaz.
♦ Özel ders uygulamasında size sıra gelmesi için bekleme gereğiniz yoktur çünkü sıra hep sizdedir, bundan ötürü sürekli pratik yapma şansına sahip olursunuz.
♦ Uygulanan sistemde işinize, amaçlarınıza ya da ilgi alanlarınıza yönelik konulara öncelik tanınır.


İngilizce Özel Ders Tavsiyesi

İngilizce Özel DersÖzel ders dili  öğrenmenin en etkin yöntemlerindendir.Bu nedenle dil öğrenmek isteyenlerin kurslarda yapılan çok sayıda öğrenciden oluşan gruplarla ders almak yerine bire bir  özel ders alması, öğrenmenin en kısa ve kestirme yoludur. Akademik sınavlara hazırlanan aday öğrenciler yada hiç  bilmeyen ve genel İngilizce dersi alarak eğitime adım atmak isteyenler yada belli bir seviyesi olup ta bu seviyelerini geliştirmek isteyen tüm aday öğrencilere,başarılı olabilmeleri için iyi ve öğretmesini iyi bilen bir öğretmenden  özel ders almasını tavsiye ederim.

Özel ders programlarına katılmak isteyen aday öğrencileri yolundan çoğunlukla vaz geçiren neden özel ders almanın pahalı olduğu yönündeki inançlarıdır. Oysa, gerçek bu değildir. Özel ders aldıktan sonra öğreneceğiniz dil  ile yapacağınız işlerden kazanacağınız para, ve elde edeceği  imkanlar harcadıklarınızı karşılayacağı gibi fersah , fersah ta geçecektir..Bu çok önemli bir noktadır. Dil öğrenmek isteyenlerin bu noktayı göz ardı etmemesi gerekir.