İngilizce Özel Ders

İNGİLİZCE ÖZEL DERS PROGRAMI
( YDS, IELTS, PROFICIENCY, LYS 5 )

İngilizce Özel Ders Program İçeriği

1 – İngilizce Özel Ders ( Bireysel – Kişiye Özel – İngilizce Özel Ders)
2 – İngilizce Özel Ders ( 4 kişilik gruplara  – İngilizce Özel Ders)

Özel İngilizce kimler için

İşinde ve hayatında belirli bir dil hedefine olabildiğince  kısa sürede varmak  isteyen herkes için Özel İngilizce ders lüzumludur. Özel İngilizce ders alan kursiyerlerimizin amacı , işle ilgili veya kişisel hedeflerine ulaşmaya çalışmaktır. Öncelikli ihtiyacınız hızlı ilerleme kaydetmek ise özel İngilizce öğretmeniniz istediğiniz saatte yanınızdadır .
İngilizceyi kişiye özel olarak öğrenmek isteyen kursiyerlerimizin en önemli İngilizce özel ders seçme amacı esneklik ve odaklanmadır. Özel İngilizce çalışmalarınız özel İş İngilizcesi programı içinde istediğiniz sektöre göre sunulmaktadır.

İngilizce özel ders de kesin sonuç;

İster İngilizce sınavına hazırlanırken ister derslerinize hazırlanıyorsanız ya da işinizde önemli bir sunum yapacaksanız , İngilizce özel ders öğretmeninizin görevi eksiklerinizi belirleyip onları hızla güçlü özelliklere dönüştürmekTir. Çoğu İngilizce öğrencisi adayı , bire bir ortamda kendini daha rahat ve daha iyi öğrendiğini hisseder. Bizim görevimiz her bireyin hızlı gelişimini kolaylaştırmaktır.


Neden İngilizce özel ders

İngilizce özel ders konusunda bizden daha yetkin, donanımlı ,  yaptığı işte “en iyisi olan ”  ve tecrübeye sahip olan mevcut değildir.

İngilizce özel ders konusunda  size bilgi birikimimizi  ve  İngilizcenin temel prensiplerini  en kısa ve en verimli şekilde aktarırken, normal düzeydeki bir eğitmen ile aramızdaki farkı hemen anla. En iyi İngilizce  öğrenim yöntemi uzmanından  İngilizce özel ders almaktır. Akademik sınavlara da hazırlanırken hazırlanma yöntemlerini  dil bilimdeki uzmanlığı ile bütünleştiren eğitmen size faydalı olacak olandır. Akademik sınavlara hazırlanırken bütün konular birbirlerine  domino taşları gibi bağlıdır. Konuların birini bilmemeniz ya da eksik bilmeniz öğrenilmesi çok kolay olabilecek bir konuda size engel teşkil eder.

İngilizce Özel Ders Gereklimi ?

Herkesin yanıldığı bir gerçek vardır. İngilizce Özel ders gereksinimi, sadece geliri yüksek olan kişiler içindir maddi durumu uygun olmayan kişiler özel ders alamaz. İngilizce Özel ders, İngilizcenin hayatınızdaki önemi düşünüldüğü takdirde İngilizce eğitiminde en verimli ve pratik yöntemdir. Dershanelerde kalabalık sınıflar da ders almak  mı yoksa evinizin rahatlığında ders almak mı size daha çok yarar temin eder  ? Anlatılan konu ile ilgili yapılan alıştırmalar sınıfta 1-2 kişinin cevaplaması ile yapıldı olarak gösterilmesi mi yoksa anlayamadığınız konunun öğretmeniniz tarafından sadece size siz anlayana kadar anlatması mı? Dershanelerin ders saatleri size uygun mu  ya da işiniz çıktığında o dersi iptal edebiliyormusunuz? Dershaneye giderken yolda kaybettiğiniz zamanı sizin yerinize öğretmeninizin organize etmesi ve ders saatlerini size göre ayarlanması sizce uygun olmaz mı? Bütün bunlar düşünüldüğü zaman İngilizce özel ders in düşünülenin aksine sizin için daha ekonomik olacaktır.
Burada bizce gözden kaçan İngilizce Özel ders in gereksinimden dolayı alınmakta ve bir destek şeklinde düşünülmelidir. İngilizce Özel ders in başka bir gözden kaçan gerçeği de İngilizce Özel Ders alan kişilerin sadece yeterli bilgiye sahip olmayanların değil, aynı zamanda İngilizce seviyeleri iyi derecede olanların da başvurduğu bir eğitim yöntemidir. İngilizce Özel Ders konusunda uzman olan İngilizce öğretmeni  size İngilizce ile tüm sorunlarınızı çözmede istediğiniz takdir de yardımcı olmaktadır

İngilizce’nin Önemi

Son yıllarda dünyanın her yerinde her yaşta , her meslekte   İngilizce bilmek bir gereklilik olarak ortaya çıkmaktadır.

İngilizce Özel Dersİngilizcenin önemi nedir ? İngilizce  Çince ve İspanyolca’dan sonra en çok konuşulan üçüncü dildir. Yaklaşık  400 milyon insan tarafından anadil olarak konuşulur.

İngilizcenin önemi özellikle , İngilizcenin diğer dillerin aksine sadece bir coğrafi bölgeyle sınırlı kalmamasıdır. İngilizce, dünyanın her yerinde konuşulan bir dildir. İngilizce  Amerika, İngiltere, İrlanda, Avustralya, Kanada, Yeni Zelanda ve İskoçya ’da anadil olarak konuşulmasına rağmen 53’ü İngiliz milletler topluluğuna üye, toplam 73 ülkede ortak veya resmi dil olarak kullanılmaktadır.

İngilizce’nin resmi dil olarak konuşulduğu ülkelerden bazıları : Singapur, Hindistan, Güney Afrika, İrlanda, Tanzanya, Filipinler, Kamerun, Hong-Kong, Jamaika, Kenya, Madagaskar, Papua Yeni Gine, Nijerya, Sri Lanka, Uganda, Zambiya, Gambiya, Malta, Somali, Bahama, Bermuda, Falkland Adaları, Fiji, Gana, Lesoto, Liberya…

73 ülkede İngilizce 1 milyar civarında insan tarafından konuşulmaktadır. Bunun yanı sıra  yaklaşık  1 milyar  insan da İngilizceyi  ikinci yabancı lisan  olarak  kullanmaktadır .İngilizce dünya üzerinde 350 milyon kişi tarafından ana dil olarak , 800 milyon kişi tarafından da ikinci lisan  olarak öğrenilmekte ve kullanmaktadır. İngilizce, bir çok Avrupa, Asya ve Güney Amerika ülkesinde  2.dil durumundadır.
Dünyadaki tüm iş alanlarında hiç şüphesiz İngilizce en geçerli dildir.
İngilizce   bilim adamlarının birbirleriyle anlaşabilmek için kullandıkları ortak dildir, tüm hava yolları endüstrisinde kabul edilen tek dildir , dünyamızda diplomasi, tıp, mühendislik ve sanat alanlarındaki ortak dildir, İngilizce, internet ve bilişim sektöründe en yaygın kullanılan dildir.
İngilizce bilmek ve tahsil hayatınıza yurt dışında devam etmek istediğinizde ,  istediğiniz dalda eğitim yapma fırsatı bulabilir , tüm dünya ile ticaret yapmak ve çok uluslu dünya pazarlarına açılma imkanı sunar. İnsanlık tarihinde ilk defa bir lisan kendisine bu kadar çok kullanıcı ve yaygın bir kullanım alanı bulabilmiştir.

 

Diğer Yazılar

Leave a Comment