İngilizce Özel Ders

İNGİLİZCE ÖZEL DERS PROGRAMLARI
( YDS, IELTS, LYS 5, PROFICIENCY,İNGİLİZCE HAZIRLIK ATLAMA SINAVI)

İngilizce Özel Ders Program İçeriği

1 – İngilizce Özel Ders ( Birebir – İngilizce Özel Ders )
2 – İngilizce Özel Ders ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla )

1 – İNGİLİZCE ÖZEL DERS ( BİREBİR İNGİLİZCE ÖZEL DERS ): Akademik sınavlara hazırlık programlarından birine, birebir özel ders almak üzere kayıt olan yada baş vuran öğrenci, derslerin yapılacağı günleri kendi belirler. Bu tür bir eğitim tarzı öğrenciye, günlük yaşamını normal bir biçimde sürdürme ve eğitim almaktan ötürü günlük yaşamında bir sıkıntı oluşmasını önler. Öğrenci eğitim alırken işine gücüne hiç bir aksama yaşamadan devam edebilir.

Öğrencinin kaç ders alması gerektiği konusu, girmek istediği sınavın türüne ve ismine göre uzmanlar kurulu tarafından belirlenir ve ” kişiye özgü ders programı “ başlar

2 – İNGİLİZCE ÖZEL DERS ( 4 kişiden Oluşturulan  gruplarla İNGİLİZCE ÖZEL DERS ): Seviyeleri bir birine çok yakın olan 4 öğrenciden oluşturulan gruplara katılarak eğitim alınabilir. Bu grupların 4 kişiden oluşturulması tamamen eğitime kalite katmak amacı ile yapılmış bir düzenlemedir. Zira grubu oluşturan öğrenci sayısı az olunca, eğitim veren eğitmen herkesle teker, teker ilgilenebileceği gibi öğrenciler de anlamadıkları bir konu hakkında soru sorabilme imkanına sahip olur. Bu şekilde, gruplardan elde edilen eğitim sonuçları da olumlu olarak öğrenciye yansır. Zaten, amacımız da bu olduğuna göre grubu oluşturan öğrenci sayısını 4 kişi ile sınırlamak doğru bir düzenlemedir.

İNGİLİZCE ÖZEL DERS için NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ

  • Ders programlarına katılan öğrencilere kesinlikle ”  senet  “ yapılmaz. Öğrenciler ödemelerini  belli bir takvime bağlayarak taksitle yapar.
  • Akademik sınavlara hazırlanan öğrencilere, sınavda başarılı olmanın en önemli koşullarından biri olan çok sayıda akademik kelime bilmek konusunda destek sağlanır ve özel hazırlanmış kelime çalışmaları ile takviye edilerek kelime bilgisi konusunda gelişmeleri sağlanır.
  • İsteyen öğrenci, zayıf yada yetersiz bulduğu bir yanı için ders alabilir.

Ders programlarında yer alan ve eğitim veren hocaların her biri ders verdiği konunun kesinlikle uzmanıdır ve  eğitimin en önemli unsuru olan ” öğretmeyi bilmek “ gibi bir konuda çok deneyimlidir.İngilizce Özel Ders

ÖĞRENCİLERE ÖNERİ:

Özellikle akademik sınavlarda yüksek puan elde etmek zorunda olan yada bilgisi yetersiz olan öğrencilere birebir özel ders almaları konusu önerilir.Özel dersin pahalı olduğu gibi bir düşünceye kapılmaksızın birebir özel ders almak başarılı olmada altın anahtardır. Yds, Ielts , lys 5, Proficiency gibi akademik sınavlara hazırlanan öğrencilerin çok kalabalık gruplara katılarak ders almaları  kesinlikle olumlu sonuç vermez.Özel dersin pahalı olduğu fikride, uzun dönemde ödenen fiyatlarla kısa dönemde ödenen fiyatların dengelenmesi şeklinde olduğundan, saçmadır. Unutulmasın, özel ders almakla ders alınan süre ortalama yarı yarıya kısalır. Süreler göz önüne alınırsa, uzun dönemde ödenen fiyatlarla kısa dönemde ödenen fiyatlar aşağı yukarı bir birine denk olur.

Diğer Yazılar