İngilizce Özel Ders

İngilizce Özel Ders Programları

 İngilizce Özel Ders Program İçeriği

1 – İngilizce Özel Ders ( Bireysel – Kişiye Özel – İngilizce Özel Ders)
2 – İngilizce Özel Ders ( 4 kişilik gruplara  – İngilizce Özel Ders)

 1 – İngilizce Özel Ders ( Bireysel – Kişiye Özel – İngilizce Özel Ders) : İngilizce özel dersi, kişiye özel olarak almak üzere İngilizce özel ders programlarına katılan aday öğrenciler, bire bir özel ders almalarından ötürü, programların uygulama zamanının kendileri belirler. Bu şekilde özel yaşamında işi gücü olan yada bir kurumda eğitim alan aday öğrenciler günlük programlarında bir değişikliğe gitmeden gereksinin duydukları İngilizce özel ders eğitimini alabilirler. Aday öğrencilere kaç ders verilmesi gerektiği aday öğrencinin İngilizce öğrenmekteki amacına ve seviye sınavında alacağı sonuca bağlı bir biçimde belirlenir.

2 – İngilizce Özel Ders ( 4 kişilik gruplara  – İngilizce Özel Ders) : 4 kişiden oluşan gruplara katılarak ta, kişiye özel bireysel İngilizce özel ders kalitesinde İngilizce eğitim alabilirsiniz. Grupların 4 kişi gibi eğitim için en ideal sayıdan oluşturulması, grup İngilizce özel ders eğitimlerine katılan adaylara; İngilizce öğretmeninin kendileri ile bire bir ilgilenmesi ve eğitim sürecinde anlaşılmayan bir konu olduğunda soru sorabilme gibi avantajlar sağlar.

NEDEN BİZİ SEÇMENİZ GEREK

  • Hiç bilmeyenlerin katılacağı yada üniversite mezunlarının girecekleri akademik sınavlara hazırlık programlarında yer alan ve eğitim veren İngilizce öğretmenleri, eğitim verdikleri alanlarda uzmanlaşmış çok deneyimli öğretmenlerdir.
  • Eğitim alacağınız alanı kendiniz belirlersiniz. İstediğiniz hangi alana ağırlık verilmesini istiyorsanız, o alan ağırlıklı İngilizce özel ders eğitimi alabilirsiniz.
  • Kayıtlarda, aday öğrencilere kesinlikle senet uygulaması yoktur . Aday öğrenci aldığı eğitimi beğenirse devam eder beğenmezse rahatlıkla bırakabilir.

İngilizce Özel Ders,
İngilizce Özel Dersİngilizce öğrenmek isteyenlerin gerçek yani İngilizce öğretmeyi bilen bir İngilizce öğretmeni aracılığı ile İngilizce özel ders alarak İngilizce öğrenmemesi hemen hemen imkansızdır. Normal zekaya sahip olan her insan İngilizce özel ders alarak,  grup şeklinde alınan İngilizce dersleri‘ne oranla daha kısa bir sürede İngilizce öğrenebilir.Bunun istisnası yoktur. Yeter ki öğrenilmek istensin.
Hele öğrenilmek istenen İngilizce, sadece günlük konuşma düzeyinde bir İngilizce ise İngilizce özel ders programlarına katılarak rahatlıkla İngilizce öğrenilir.
Günlük konuşma düzeyinde öğrenilmek istenen bir İngilizce , İngilizce öğretmeyi bilen bir İngilizce öğretmeni aracılığı ile İngilizce özel ders alarak, hiç bir dersi aksatmadan devam edilirse haftada 3 gün 2 şer ders alarak 8 ayda öğrenilir. Elbette burada İngilizce özel ders alan aday öğrenciye de düşen sorumluluklar ve görevler var. Öğrenci verilen ödevleri aksatmazsa kendisinden yapması istenilen ödevleri eksiksiz kaytarmadan yaparsa, 8-9 aylık bir zaman dilimi içinde ” günlük İngilizce ” öğrenilir. Bu söylenenler şu demek; İngilizce öğrenmek için :

1 –  İngilizce öğretmeyi bilen bir İngilizce öğretmeni.
2 –  İngilizce özel ders programlarına katılmak.
3 –  İngilizce eğitimi alan öğrencinin verilen ödevleri eksiksiz yapması sonucu ” günlük İngilizce ” 8-9 ayda öğrenilir.

NOT : Düzenli sınıf programlarına katılmakta zorluk çeken adaylar zaman ve eğitim içeriği açısından  size özel ihtiyaç analizi ve seviye belirleme sınavlarına dahil olarak  istediğiniz zaman ve içerik dahilinde deneyimli öğretmen kadromuzla birebir İngilizce özel ders alabilirsiniz.. Sınıf içi eğitime göre yaklaşık % 60 daha hızlı ilerlemenizi sağlayan bu özel program, amaçladığınız İngilizce düzeyine kısa zamanda ulaşmanızı sağlayacaktır.

 

Diğer Yazılar