İngilizce Özel Öğretmen, İngilizce Dersi


İNGİLİZCE ÖZEL ÖĞRETMEN, İNGİLİZCE DERSİ PROGRAMLARI 

İngilizce Özel Öğretmen, İngilizce Dersi Program İçeriği

1 – İngilizce Özel Öğretmen, İngilizce Dersi ( Birebir Özel İngilizce Dersi )
2 – İngilizce Özel Öğretmen, İngilizce Dersi ( 4 Kişilik Gruplarla  İngilizce Dersi )


1 – İngilizce Özel Öğretmen, İngilizce Dersi ( Birebir Özel İngilizce Dersi ):
Dilin kendi öğretmeninden birebir özel  ders almak için baş vuran öğrenciye, derslerin işleneceği gün ve saatleri belirleme ayrıcalığı verilir. Bundan amaç, öğrencinin ders alma sürecinde ders almaktan ötürü zaman kaybını önlemek ve işlerinde veya özel yaşamında meydana  gelebilecek olan aksamalara engel olmaktır.

Öğrenci şayet, Ielts, Yds, Proficiency, Lys 5, Tıpdil Sınavı, Yök Dil Sınavı, Hazırlık Atlama Sınavı gibi akademik sınavlara hazırlanmak için ders almak isterse, bu gibi durumlarda uygulanan İngilizce programı farklı olur ve ders sayısı da ona göre ayarlanır ve düzenlenir.

Hangi türde olursa olsun, birebir özel ders almak isteyen öğrenciye ” Kişiye Özel Ders Programı “ uygulanır.

2 – İngilizce Özel Öğretmen, İngilizce Dersi ( 4 Kişilik Gruplarla  İngilizce Dersi ) : Ielts, Yds, Proficiency, Lys 5, Tıpdil Sınavı, Yök Dil Sınavı,  Hazırlık Atlama Sınavı gibi akademik sınavlara hazırlanmak da dahil olmak üzere,  seviyeleri bir birine uyumlu ve denk olan 4 öğrenciden oluşturulan gruplarda yer alarak her tür İngilizce dersi almak olası.

Grupların 4 kişiden oluşturulması, eğitim konusunda yapılan son araştırmaların sonuçlarından elde edilen bulgulara bağlı olarak tamamen öğrenci lehine yapılmış ve düzenlenmiş bir uygulamadır. Buna göre, 4 kişi ile yapılan derslerde sonuçlar daha kalabalık gruplarla yapılanlara oranla çok daha iyi sonuçlar vermektedir. Bu nedenle de öğrenciye avantajlar sağlayan bu tür bir eğitim tercih edilmiştir.

Grubu oluşturan öğrenci sayısı az olduğu için, hem eğitmen öğrencilerle daha rahat bir biçimde ilgilenebilir hemde kalabalık gruplarda öğrencinin soru sormaya vakit ve ortam bulamadığı durumlar ortadan kaybolur.

NEDEN BİZİ SEÇMENİZ GEREK

  • Hangi program türü olursa olsun,  ders alan öğrencilere ”  SENET “ yapılmaz. Ödemeler taksitle de yapılabilir.
  • Eğitmenler hangi dalda ve seviyede ders alınırsa alınsın. o konuda yılların bilgi ve becerisine sahip deneyimli kişilerdir.
  • Sınav hazırlık çalışmalarında öğrenciye, girecekleri sınavın  ” sınav çözüm teknikleri “ hakkında da bilgi ve eğitim verilir.