Özel İngilizce Öğretmeni


Özel İngilizce Öğretmeni
( YDS, IELTS, PROFICIENCY, HAZIRLIK SINAVI, LYS 5 )

 Özel İngilizce Öğretmeni Hakkında

  1 – Özel İngilizce Öğretmeni ( Bireysel – Kişiye Özel  İngilizce Öğretmeni )
2 – Özel İngilizce Öğretmeni ( 4 kişilik gruplara  Özel İngilizce Öğretmeni )

 

Gerçek İngilizce öğretmeninden genel İngilizce sıfırdan başlayarak akademik seviyedeki ielts, yds, proficiency, Lys 5 , toefl dersleri almak için şimdi size bir fırsat sunuluyor.

♦İngilizce Akademik Eğitim uyguladığı kişiye özel ve özgü yöntemlerle hiç bilmeyenlere İngilizce kesin öğretiyor.
♦İngilizcede belli bir seviyesi olan ama bu seviye ile yetinmek istemeyen ve işi yada herhangi bir nedenle İngilizce seviyesini yükseltmek isteyenlere de garantili İngilizce eğitimi veriyor
♦İlk yada lise de okuyan, İngilizce ile sorun yaşayan öğrencilere özel İngilizce dersi programları aracılığı ile takviye dersler verilerek  kesinlikle notlarını yükseltiyor.
♦Liselerde yabancı dil sınavından ( Lys 5 ) üniversite sınavına girecek olan öğrencilere sınavlarda yaptıklkarı NET sayısını en az 10 – 16  NET  arttırmayı özel ingilizce dersi programlarımızın uygulanması şartı ile garanti ediyor.
♦Yds sınavı için hazırlanan adaylara eğer seviyeleri istenilen düzeydeyse vede kelime haznesi ( Vocabulary )  yeterliyse deneyimli İngilizce öğretmeni ve özel İngilizce dersi aracılığı ile yds sınav teknikleri ve taktikleriyle sınav kazandırma garantisi veriyor.
♦Ielts sınavına girecek olanlara academic ielts yada general training sınavlarında istenilen skoru elde etme imkanı sunuyor.
♦Üniversitelerin hazırlık sınıflarında okuyan ve İngilizce ile sorunlar yaşayan öğrencilere özel İngilizce dersi takviye derslerle seviyesini yükseltiyor ve proficiency sınavından geçme olasılığını en az % 80 arttırıyor.
♦Yabancı okulların her hangi bir sınavı için özel İngilizce dersi ile öğrencileri garantili olarak sınavlara hazırlıyor .

Bugünden itibaren İngilizce ile ilgili tüm sorunlarınızı çözmeye talibiz . Bizi aramadan önce referanslar sayfasını tıklayarak hakkımızda bilgi edinin . Söylenenlerin doğru olduğuna tanık olacaksınız.

 
Diğer Yazılar