Özel İngilizce Öğretmeni İstanbul

ÖZEL İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ İSTANBUL HAKKINDA

Özel İngilizce Öğretmeni İstanbul Hakkında Bilgi

1 – Özel İngilizce Öğretmeni İstanbul ( Bireysel Kişiye Özel  İngilizce Öğretmeni )
2 – Özel İngilizce Öğretmeni İstanbul ( 4 kişilik Gruplara Özel İngilizce Öğretmeni )

1 – Özel İngilizce Öğretmeni İstanbul ( Bireysel Kişiye Özel İngilizce Öğretmeni ) : Özel  öğretmen, aracılığı ile sıfırdan başlayarak Yds, Ielts, Lys 5, Tıpdil, Yök Dil Sınavı, Proficiency, İngilizce Hazırlık Atlama gibi akademik sınavlara hazırlanmak amacı ile birebir özel ders almak isteyen ve bu amaçla kayıt olan aday öğrenciler, programın uygulanacağı günleri tespit etme ayrıcalığı kazanır. Kazanılan bu ayrıcalık aday öğrenci için büyük bir avantaj oluşturur. Zira, eğitim alacak olan aday öğrenci günlük yaşamında bir değişiklik yapma gerekliliği duymaz. Günlük yaşamını sürdürürken gereksinim duyduğu İngilizce eğitimini de  özel  öğretmenden alır.

2 – Özel İngilizce Öğretmeni İstanbul ( 4 kişilik Gruplara Özel İngilizce Öğretmeni ) : Özel  öğretmen aracılığı ile sıfırdan başlayarak Yds, Ielts, Lys 5, Tıpdil, Yök Dil Sınavı, Proficiency, İngilizce Hazırlık Atlama gibi akademik sınavlara hazırlanmak isteği ve amacı ile 4 kişilik gruplar için  baş vuran ve kayıt olan öğrenciler birebir özel ders kalite ve özelliklerinde ders alabilir ve başarılı olabilirler. Ayrıca, kurumlarda yada arkadaşların kendi aralarında oluşturdukları gruplara 4 kişiden fazla olmamak koşulu ile birebir verilen özel İngilizce dersi kalitesinde grup İngilizce  eğitimi verilir. Grup şeklinde yapılan İngilizce eğitimlerin birebir İngilizce özel ders kalitesinde olabilmesi için gruplar 4 kişiden oluşturulur ve grup sayısı 4 kişiyi geçmez.Çünkü, grup 4 kişi gibi az sayıdan oluştuğu için, özel İngilizce öğretmeni aday öğrencilerle birebir ilgilenebilir ve eğitim boyunca aday öğrenciler anlamadıkları bir konu ile karşı karşıya geldiklerinde kalabalık gruplarda yapamadıkları ” soru sorma ” işlemini rahatlıkla yapabilirler.

AMAÇ

Ülkemizde eğitim konusunda var olan kaliteli eğitim ve kaliteli özel öğretmen konusunda uğraş vermek.

NEDEN BİZ SEÇMENİZ GEREK ?

 • Dilin  her alanında eğitim veren özel  öğretmenler, konularında uzman ve yıllarca eğitim vererek çok büyük deneyimler edinmiş öğretmenleridir.
 • Eğitim almak üzere kuruma gelemeyen aday öğrencilere özel öğretmen gönderilir.Özel öğretmen aracılığıyla verilen eğitimler de eğitim alanlara
  ” senet “ yapılmaz

Özel İngilizce ÖğretmeniEĞİTİM VERİLEN İNGİLİZCE ALANLARI

 • Genel İngilizce Her Seviye
  Yds Sınavı Hazırlık Eğitimi
  Ielts Sınavı Hazırlık Eğitimi
  Lys 5 Sınavı Hazırlık Eğitimi
  Proficiency Sınavı Hazırlık Eğitimi
  Hazırlık Atlama Sınavı Eğitim
  TıpDil ve Yök Dil Sınavı Hazırlık Dersleri