Yds Dersleri

YDS DERSLERİ PROGRAMLARI

Yds Dersleri Program İçeriği

1 – Yds Dersleri ( Birebir Özel Yds Dersleri )
2 – Yds Dersleri ( 4 Kişilik Gruplarla Yds Dersleri )

1 – Yds Dersleri ( Birebir Özel Yds Dersleri ): Programa birebir özel dersler almak amacı ile baş vuran ve kayıt olarak ders almak istediğini beyan eden öğrenci, bu tür ders almanın ödülü olarak kendisine programın hangi gün ve saatlerde uygulanmasını istediği şeklinde bir ayrıcalık tanınır. Bu şekilde öğrenci, ders almaktan ötürü günlük yaşamında meydana gelebilecek olan aksama ve sorunlar kurtulmuş olur.

Programın dersleri kaç kere uygulanırsa yani kaç derslik bir program öğrenciye tatbik edilirse öğrenci sınavda başarılı olur şeklinde ki bir soruya verilebilecek en güzel yanıt her şeyin öğrencinin İngilizce bilgi beceri ve seviyesine vede sınavda elde etmek istediği not ile İngilizce öğretmeninin bu konuda ki yargısına  bağlıdır şeklinde olur.

Tüm bu bilimsel tespitlerden sonra öğrenciye onun tüm eksik ve yetersiz yanlarını kavrayıcı ve bilgilerini  tamamlayıcı kesinlikle ” kişiye özel ve özgü ders programı “ tüm ayrıntı ve incelikleri ile devreye girer.

2 – Yds Dersleri ( 4 Kişilik Gruplarla Yds Dersleri ): Daha önceden kayıt sırasında seviyeleri tespit edilen 4 denk seviyeli öğrenciden küçük gruplar oluşturulur ve bu küçük sınıflar da diyebileceğimiz platformlarda kaliteli ve özellikleri olan dersler verilir.

Grupların 4 kişiden oluşturulması, yapılan bilimsel araştırmalar sonucu elde edilen 4 kişi ile oluşturulan sınıflarda verilen derslerin çok olumlu sonuçlar doğurduğu gerçeğinden hareketle düzenlenmiştir.

Grup mevcudu az olunca, verilen dersler çok etkili olmakta ve öğrenciler için bazı avantalar doğurmaktadır. Mesela, kalabalık gruplarda öğrenci kalabalık nedeni ile pek soru sorma imkanı bulamaz. Oysa, bu gruplarda bu olanak mevcuttur ve ayrıca kalabalık gruplara oranla dersleri veren eğitmenler öğrencilerle daha fazla ilgilenebilirler.

Küçük gruplara uygulanan bu programların olumlu yanları doğal olarak verilen derslere yansır ve derslerin kalitesi artarak sınavda daha iyi sonuçlar elde edilir.

YDS DERSLERİ PROGRAMLARINDA neden BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ

  • Programlara katılan ve ders almak isteyen öğrencilerin hiç birine ayrım gözetmeksizin ”  SENET ”  yapılmaz. Hatta, öğrenci isterse daha önceden bildirmek kaydı ile ödemelerini taksitle bile yapabilir.
  • Programların işlenmesi sırasında, sınavda başarılı olmak için her öğrencinin en çok ihtiyacı olan akademik kelime bilgisini geliştirmek ve genişletmek amacı ile bilinen akademik kelimelerin sayısını arttıran önceden özel olarak hazırlanmış kelime alıştırmaları ile öğrenciler desteklenir.
  • Sınava girenlerin pek bilmediği ama sınav başarısında inanılmaz derecede etkili olan ” sınav çözüm teknikleri ve taktikleri dersleri ” öğrencilere ayrıca verilerek, tamamlanan noksan İngilizce bilgilerinin yanında onlara adeta bir ödül sunulur.

ÖĞRENCİLERE ÖĞÜT VE ÖNERİLER

  • Sınava hazırlanırken, hele yasal sınır olan 50-55 puanın üzerinde bir puan elde etmek zorunda olanlar kesinlikle birebir özel ders almalı.
  • Ders bile alınsa, dersin ve hocanın dışında kişisel çalışmalarla akademik kelimeler özümsenmeli ve sahip olunan kelime sayısı çoğaltılmalı.