Bakırköy İngilizce Kursu Bakırköy

 

Bakırköy İngilizce Kursu Bakırköy Hakkında Bilgi

Bakırköy İngilizce Kursu Bakırköy Program İçeriği

1 – Bakırköy İngilizce Kursu Bakırköy (  Birebir İngilizce Kursu )
2 – Bakırköy İngilizce Kursu Bakırköy ( 4 Kişilik  Gruplarla İngilizce Kursu )

 

Bakırköy İngilizce Kursu Bakırköy,  olarak ilk akla gelen isim olmamız  İngilizce kursu sırasında sürekli kaliteyi amaçlamamızdandır. İyi ve saygın bir İngilizce kursu olmak için  çaba göstermek bizi yormaz tersine İngilizce kursu konusunda  bir numara olmanın yollarını aratır.

11 yıl önce Bakırköy de özel İngilizce kursu olarak açıldığımızda  kaliteli ve saygın bir İngilizce kursu olmak için yapılması gereken en önemli şeylerden birinin temelini atarak yola çıktık. Asla çok sayılı sınıf oluşturmayan bir özel  İngilizce kursu olmak için  karar aldık. Bu kararı  on yıldır  çocuklar için ,İngilizce kursu , hiç bilmeyenlere ; sıfırdan başlayanlara İngilizce kursu , kurumlar’da hizmet içi eğitim amaçlı İngilizce kursu , okullar için takviye amaçlı İngilizce kursu , yetişkinlere Bakırköy de İngilizce kursu açtığımızda 4 (dört) kişilik sınıflar oluşturarak uyguladık . Çok sıkıştığımızda  tek kişilik özel İngilizce kursu açarak andımızdan dönmedik. Her açtığımız özel İngilizce kursu sırasında ticari değil eğitimsel düşündük . Aradan 10 yıl geçti artık saygın bir İngilizce kursu’yuz . Referanslarımızda telefon numaraları ile birlikte yer alan isimler bizim gurur kaynağımız. Onlar nasıl bir İngilizce kursu olduğumuzun kanıtı . Şimdi yeni yılda yeni öğrencilerimizle İngilizce eğitiminde aynı kalitede İngilizce kurslarımız sürecek bu kurslarda kesinlikle öğretmeyi bilen ve amaçlayan deneyimli İngilizce öğretmeni görev yapacak. Yine saygın bir İngilizce kursu  olmanın savaşını vereceğiz.

Bakırköy de hiç bilmeyenlerden yani sıfırdan başlayarak İngilizce öğretilen bir İngilizce kursu açıldı. İngilizce kursuna katılanlara  İngilizce seviye tespit sınavı uygulanarak 4 kişilik gruplar halinde  homojen İngilizce grupları oluşturulur. İngilizce kurslarında grup sayısını azaltarak İngilizce kursunun etkinliği arttırıldı . Gerçekte İngilizce kursunun ideal şekli bireysel İngilizce kursu olmasına rağmen ,bireysel İngilizce kursundaki ödemenin yüksek olması nedeniyle böyle bir gruplandırılmaya gidildi. İlk aşmada grup İngilizce kursu ödeme açısından elverişli görünse de İngilizce kursunun süresi uzadığı için bireysel alınan İngilizce kursu ile gerçekte ödenen miktar aynı olmaktadır. Oluşturulan İngilizce kursunun kalitesi açısından incelediğimizde bireysel İngilizce kursu öğrenme süresini kısaltmakta  grup İngilizce kursu biraz daha üzün sürmektedir. Ama gerek bireysel İngilizce kursu gerekse grup İngilizce kursu eğitim  kalitesi açısından farklılık göstermez.  İngilizce kurslarında bu tür farkın oluşmaması için her türlü önlemler alınır. Zaman zaman arkadaşların bir birlerinden ayrılmak istememesi nedeniyle iki üç kişilik gruplar halinde de İngilizce kursu yapılır . Bu şekil  İngilizce gruplarda öncelik grup öğrencilerinin istekleri doğrultusunda İngilizce kursu ayarlanır.

 

 

Diğer Yazılar