Ielts Özel Ders

IELTS ÖZEL DERS PROGRAMLARI

Ielts Özel Ders Program İçeriği

1 – Ielts Özel Ders  ( Birebir Ielts Özel Ders )
2 – Ielts Özel Ders ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla Ielts Özel Ders)

1 – IELTS ÖZEL DERS   ( BİREBİR IELTS ÖZEL DERS ): Birebir uygulanan özel ders programına dahil olan  öğrenciler, programın uygulama gün ve saatlerini belirleme konusunda söz sahibi olur. Bu uygulamanın amacı, , aday öğrencinin eğitim sürecinde günlük hayatında bir   problem veya sıkıntı yaşamasına engel olmaktır. Birebir olarak icra edilen özel ders programına katılan   aday öğrencilere kaç ders verilmesi gerektiği konusu, öğrencinin yapılan seviye sınavından elde edilen bulgu ve sınavda almak istediği “ score “ göre belirlenir.

2 – IELTS ÖZEL DERS  ( 4 KİŞİLİK GRUPLARLA IELTS ÖZEL DERS ): İngilizce seviyeleri, bilgi ve becerileri olabildiğince birbirine yakın bulunan öğrencilerden kurulmuş 4 kişilik gruplara dahil olarak birebir  özel ders nitelik ve özelliğinde eğitim alınabilir. Gruplarla alınan eğitimin bireysel eğitim kalitesini taşıması ve aynı özelliklere sahip  olabilmesi amacı ile sayı 4 öğrenciden oluşturulur. Grup mevcudu az olduğundan, eğitim alan aday öğrenciler anlamadıkları konular karşısında soru sorabilme imkan ve şansına sahip olur. Ayrıca,  eğitimi veren hoca da grupta bulunan tüm öğrencilerle ayrı, ayrı ilgilenebilir ve iletişim kurabilir. Tüm bu olumlu düzenlemeler, verilen eğitimin sonucuna pozitif  bir biçimde yansıyarak eğitim alan öğrencilerin sınavda başarılı olmalarına neden olur.

IELTS ÖZEL DERS için NEDEN BİZİ SEÇMENİZ GEREK

  •  Sınav hazırlık programında deneyimli, yıllarca konusunda dersler vermiş, gerçek  hocalar eğitim verir.
  • Eğitim alan öğrencilere aldıkları İngilizce eğitimin türü ne olursa olsun  “  SENET “ yapılmaz. Ayrıca öğrenciye, ödemelerini taksitle yapma imkanı da verilir.
  • Sınavın en önemli unsurlarından biri olan akademik kelime bilgisi ve  bilinen akademik kelime sayısı, sınavda başarılı olmanın en önemli temel koşullarından biridir. özel olarak hazırlanmış akademik kelimelerle ilgili alıştırmalar aday öğrencilere verilir ve tüm verilen alıştırmaların çalışılması ve hatta kullanabilir bir biçimde özümsenmesi istenir. Yapılan bu çalışmalar yakından izlenir ve çalışmayanlar uyarılır.
  •  Hazırlık programları öğrencilere uygulanırken, aday öğrencilere sınavda soruları doğru ve daha hızlı yanıtlamalarına % 100 katkı sağlayan sınav teknikleri ve sınav taktikleri eğitimi de verilerek sınavda  başarılı olmalarına destek sağlanır.

NEDEN ÖZEL DERS

  • Her şeyden önce,  sınavı mutlaka vermek ya da yüksek bir score elde etmek mecburiyeti olanların özel ders almaları, ulaşılmak istenen hedef ve amaçlar açısından ele alındığında en uygun hazırlık yöntemi olduğu tecrübe edilmiş ve bilimsel deneyimlerle kanıtlanmış bir olgudur. Çünkü, özel ders programı uygulamalarında eğitim alan öğrenci birebir tek başına eğitmenle çalışır ve eğitmen tüm dikkat, enerji ve ilgisini tek başına eğitim alan öğrenciye yöneltmek zorunda kalır. Bu da öğrenci için çok büyük bir avantaj oluşturur.