İngilizce , Akademik İngilizce Kursu

İNGİLİZCE AKADEMİK EĞİTİM

1 –  Akademik İngilizce Kursu ( Bireysel – Akademik İngilizce Kursu )
2 –  Akademik İngilizce Kursu  ( 4 kişi Grup – Akademik İngilizce Kursu)

En ileri seviyelerde ve farklı aksanlarla konuşulan İngilizce ‘yi anlamak için düzenlenmiş bir eğitim programıdır İngilizce akademik kursu . Bu kursta uygulanan akademik İngilizce    programları ile akademik eğitim kursu’na katılanlar daha rahat konuşabilecekler , konuşulanları daha rahat anlayabilecekler ve herhangi bir konuda makale veya açıklayıcı bir yazıyı daha kolaylıkla yazabilecekler.

 

Akademik İngilizce kursu İngilizce akademik eğitim merkezinde tüm akademik sınavların hazırlık programları için uzman akademik İngilizce hocaları tarafından garantili bir şekilde verilir .
Akademik İngilizce kursları katılımcının isteğine bağlı olarak bireysel akademik İngilizce yani özel akademik İngilizce dersi şeklinde olabileceği gibi istek durumunda 4 kişilik  gruplar şeklinde de uygulanabilir.
Akademik İngilizce dersleri sırasında toefl , proficiency , ielts gibi akademik seviyede sınavlara girecek olanlara her üç akademik İngilizce sınavının writing bölümünde sorulan Essay Yazımı kalıplar biçiminde katılımcıya öğretilerek katılımcının essay yazma konusunda işi kolaylaştırılır. Akademik İngilizce kursu programında sizlere akademik İngilizcenin tüm özellikleri ve katılacağınız akademik İngilizce sınavının sınav teknikleri ve sınav taktikleri öğretilir .

 

 

Diğer Yazılar

Leave a Comment