İngilizce Dersleri

İngilizce Dersleri Programı

İngilizce Dersleri Programı İçeriği

1 – İngilizce Dersleri ( Birebir Özel İngilizce Dersleri )
2 – İngilizce Dersleri ( 4 kişiden Oluşan gruplarla İngilizce Dersleri )

1 –  İNGİLİZCE DERSLERİ ( BİREBİR ÖZEL İNGİLİZCE DERSLERİ ): Programa birebir olarak özel ders almak amacı ile katılan öğrenci, otomatikman derslerin işleneceği gün ve saatleri kendi tayin eder. Bu tür bir sitemle eğitim alan öğrenci, özel yaşamından hiç bir fedakarlık yapmadan hem yaşamını sürdürür hemde bu arada gereksinimi olan derslerini alır.

Kaç ders verilmesi gerektiği, öğrencinin ders almak istediği alana ve almak istediği dilin  türüne bağlıdır.

 2 – İNGİLİZCE DERSLERİ ( 4 kişilik Gruplarla İNGİLİZCE DERSLERİ ): Seviyeleri bir birine çok yakın olan 4 öğrenciden oluşturulan gruplarda, sıfırdan akademik sınavlara hazırlığa kadar her alanda ders alabilir ve başarılı olabilirsiniz. grupların 4 öğrenciden oluşturulması sonucu, öğrenciler istedikleri gibi anlamadıkları bir konu ile karşılaştıklarında soru sorabilme olanağı bulurlar. Zira, 4 kişiden fazla olan kalabalık gruplarda öğrenci bu tür bir imkanı pek bulamaz.

Ayrıca 4 kişi gibi çok az sayıda olan bu gruplarda, eğitmenler öğrencileri ile birebir ilgilenebilir ve onlarla kolaylıkla iletişim kurarak derslerin daha zevkli bir şekle dönüşmesine dayanak sağlar. Böylece, tüm bu olumlu yanlar ve olaylar birleşince grup dersleri sanki adeta birebir özel ders şekline dönüşerek öğrencilerin daha kolay  öğrenmesine katkı sağlar.

İNGİLİZCE DERSLERİ için NEDEN BİZİ SEÇMENİZ GEREK

  • Öğrenciler dilin  hangi alanında ders alırlarsa alsınlar hiç birine ”  SENET “  yapılmaz ve öğrenci bağlanmaz. Hatta, öğrenci taksitle ödeme yapmak isterse taksitleri kendi istediği tarihlerde daha önceden haber vermek kaydı ile ödeyebilir.
  • Akademik sınavlara hazırlanmak amacı ile ders alanlara, sınavın en can alıcı noktası olan akademik kelimeler bilgisi için gereken tüm destek sağlanır. Öğrenciye özel olarak hazırlanmış alıştırmalar verilir ve bunların çözümü istenir. Böylece, öğrencinin kelime haznesinin gelişmesi ve genişlemesi sağlanır.
  • Ders programlarında eğitim verme görevini taşıyan eğitmenler, dil konusunda bilgi ve birikimleri çok yüksek olan ve en önemlisi dili öğretmeyi bilen öğretmenlerdir.
  • Sınava girecek olan öğrencilere girecekleri sınavın ” sınav teknik ve taktikleri “ ile bilgiler de verilerek sınava daha güvenilir bir biçimde girmeleri, soruları doğru ve hızlı yanıtlamaları sağlanır.

ÖĞRENCİLERE ÖĞÜT VE ÖNERİLER

  • Dilin hangi dalında ders alınırsa alınsın özel ders almanın çok büyük yararı vardır. özel ders alındığında konuların en ince ayrıntılarına girebilme imkanı bulunur ve  bu olay da öğrencinin konuyu çok daha iyi anlamasına ve özümsemesine ortam hazırlar.
  • Akademik sınavlara hazırlanmak ve özellikle yüksek bir skor elde etmek isteyenlerin ve buna zorunlu olanların, birebir özel ders almaları önerilir.
  • Hangi dalda ders alınırsa alınsın, özel ders bile alınsa insanın kendini geliştirmesi ,için ders dışında da kişisel çalışmalar yapılması gerektiği asla unutulmasın.