İngilizce Hazırlık Atlama Sınavı Hocası

 İNGİLİZCE HAZIRLIK ATLAMA SINAVI HOCASI HAKKINDA

İngilizce Hazırlık Atlama Sınavı Hocası Hakkında Bilgi

1 – İngilizce Hazırlık Atlama Sınavı Hocası ( Birebir Özel Ders )
2 – İngilizce Hazırlık Atlama Sınavı Hocası ( 4 Kişilik Gruplarla Ders )

1 – İngilizce Hazırlık Atlama Sınavı Hocası ( Birebir Özel Ders ): Birebir özel ders alan öğrenci uygulanacak olan ders programının gün ve saatlerini kendi belirler ve böylece, günlük yaşamında her hangi bir aksama olmadan gereksinimi olan dersi alır.

Kaç ders alması gerektiği, sınavına gireceği üniversitenin sınav özelliğine, almak istediği nota ve İngilizce seviyesine göre belirlenir ve tüm bu koşullara uygun bir program hazırlanarak öğrenciye uygulanır.

Uygulanan program kesinlikle öğrencinin tüm eksik ve yetersiz olan bilgilerini kapsayan ders alınabilir. düzelten ayrıca seviyesini yükselten bir nitelikte olup tüm özellik, incelik ve ayrıntıları ile uygulanarak öğrenciyi başarıya taşır.

2 – İngilizce Hazırlık Atlama Sınavı Hocası ( 4 Kişilik Gruplarla Ders ): Aynı üniversitenin hazırlık sınıflarında okuyan ve İngilizce seviyeleri açısından bir birlerine çok yakın ve denk bilgilere sahip olan 4  öğrenciden oluşturulan gruplara katılarak da, etkili ve kaliteli bir ders alınabilir.

Grupların 4 öğrenciden oluşturularak küçük birer sınıf haline getirilmeleri öğrencilerin yararı düşünülerek alınmış bir karar ve uygulamadır. Zira, 4 kişi ile yapılan eğitimin daha kalabalık gruplarla yapılan eğitimlere oranla çok daha verimli olacağı aşikardır.

Öğrenci, kalabalık gruplarla eğitim aldığında anlamadığı bir yer hakkında soru sorma imkanı pek bulamaz ama bu küçük sınıflarda bu mümkündür ve ayrıca mevcut az olduğu için eğitmende öğrencilerle yakından ilgilenebilir. Küçük grupların tüm bu olumlu yanları bir araya gelince öğrenciler kaliteli bir eğitim almanın sonucu çok daha iyi dereceler elde edebilir.

NEDEN BİZİ SEÇMENİZ GEREKİR

  • Hazırlık atlama programına dahil olan hiç bir öğrenciye bağlayıcı bir niteliği olan ”  SENET “  yapılmaz ve hatta öğrenci isterse ödemesini taksitle de yapabilir.
  • Hazırlık atlama sınavı akademik kelimeler açısından çok önemli ve yaşamsal bir öneme sahiptir. Özellikle çok sayıda eş anlamlı kelime bilenlerin bu sınavda başarılı olma şansı artar. Bu nedenle, öğrenciler için özel hazırlanmış ve akademik kelimeleri içeren kelime alıştırmaları verilir ve tümünün yapılması istenir. Bu alıştırmaları yapan öğrenciler kelimelerle ilgili soruları rahatlıkla çözer.
  • Programların uygulandığı evrelerde, öğrencilere sadece eksik ve yetersiz bilgileri toparlayan bilgiler verilmez. Beraberinde sınavda soruları çok daha kolay, doğru ve hızlı yanıtlamalarına katkı sağlayan ” sınav çözüm teknikleri ve taktikleri “ ile ilgili bilgiler ve eğitim verilerek sınavda başarılı olma şansları yükseltilir.
  • Sınav atlama eğitimlerini veren hocalar konularında uzman, yıllarca eğitim vermiş ve bu iş için gerekli olan bilgi ve beceriye sahip yeterli insanlardır.