İngilizce , İngilizce özel Ders , İngilizce

İNGİLİZCE, İNGİLİZCE ÖZEL DERS, İNGİLİZCE PROGRAMI

İngilizce , İngilizce özel Ders , İngilizce Hakkında

1 – İngilizce özel Ders ( Bireysel İngilizce özel ders )
2 – İngilizce Özel Ders ( 4 kişi-Grup İngilizce özel ders )


YDS İngilizce Özel Ders : yds İngilizce özel ders programları bireysel olarak uygulanabildiği gibi 4 kişilik gruplar halinde de İngilizce özel ders verilir. Grup derslerinin uygulamalarında grubu oluşturan yds adaylarının homojen bir grup olmasına önem verilir. Bu şekilde yds İngilizce özel ders akıcılık,hız ve anlaşılabilirlik kazanır. Gerek bireysel yds İngilizce ders programının uygulamalarında gerekse grup halinde yapılan yds İngilizce özel ders uygulamalarında yds adaylarına yds sınavında yaşamsal bir öneme sahip olan akademik kelimelerle ilgili özel bilgiler,akademik kelime listeleri ve yds akademik kelimeler listelerini özümseyebilmeleri için özel akademik kelime çalışmaları verilir ve bu çalışmalar yds İngilizce özel ders günlerinin dışındaki günlerde ve saatlerde testler yapılarak kontrol edilir.

Kpds İngilizce Özel Ders : Kpds İngilizce özel ders programları bireysel olarak uygulanabildiği gibi 4 kişilik gruplar halinde de İngilizce özel ders verilir. Grup derslerinin uygulamalarında grubu oluşturan Kpds adaylarının aynı seviyede olmasına önem verilir. Bu şekilde kpds İngilizce özel ders akıcılık, ız ve netlik kazanır. Kpds İngilizce özel ders uygulamalarında akademik kelimelerle ilgili çalışmalar kpds adaylarına da uygulanır.

Lys 5 İngilizce Özel Ders : Lys 5 İngilizce özel ders bireysel olarak uygulanır. Lys 5 için dershanelere giden ama lys İngilizce dil sınavı denemelerinde net sayısı az olan öğrencilere seviyelerine uygun olarak 40 50 60 ders vererek net sayısı arttırılır. Lys 5 İngilizce dil sınavları sadece İngilizce bilgisiyle çözülemeyecek türde sınavlardır. Lys 5 İngilizce özel ders programlarının uygulamasında lys 5 sınavında yer alan soruların özel çözüm teknikleri vardır. İngilizce bilgisiyle lys 5 sınav teknikleri birleştirilmedikçe sınavda başarı sağlamak pek kolay değildir.

Ielts İngilizce Özel Ders : Ielts İngilizce özel ders programı Ielts General Training ve Ielts Academic olarak uygulanır. Ielts writing de essay yazımları kalıplarla öğretilir. Reading pasajlarının çabuk ve doğru cevaplanabilmesi için okuma parçalarında nelere dikkat edilmesi gerektiği anlatılır.

İngilizce , İngilizce özel Ders , İngilizceProficiency İngilizce Özel Ders : Her üniversitenin kendine özgü proficiency sınav şekli vardır. Tüm üniversitelerin proficiency sınavı için öğrenciler hazırlanır. Proficiency İngilizce özel ders uygulamalarında proficiency sınav adaylarına sınavda sorulan tüm gramer yapılarının eğer varsa essay yazmanın teknikleri öğretilir.

NEDEN BİZ :

Uygulanan tüm İngilizce özel ders programları uzman hocalar tarafından gerçekleştirilir.

 

Diğer Yazılar

Leave a Comment