İngilizce Kursu

İNGİLİZCE KURSU PROGRAMI BAKIRKÖY/İSTANBUL
( YDS, IELTS, PROFICIENCY, LYS 5, İNGİLİZCE HAZIRLIK ATLAMA )

İngilizce Kursu Programı İçeriği

1 – İngilizce Kursu ( Birebir – Özel İngilizce Kursu )
2 – İngilizce Kursu (  4 kişilik gruplarla İngilizce Kursu )

1 – İngilizce Kursu ( Birebir – Özel İngilizce Kursu ) : Kurs alan aday öğrenciler, İngilizcenin her alanında genel İngilizceden ( IELTS , YDS , PROFICIENCY , LYS 5 , TIPDİL SINAVI  ) akademik İngilizce sınavlarına hazırlığa kadar,  dahil oldukları programların işlendiği gün ve saatler konusunda ayrıcalık verilir ve aday öğrenci istediği gün ve saatleri belirleyerek eğitim alabilir.

2 – İngilizce Kursu (  4 kişilik gruplarla İngilizce Kursu ): Dilin her alanında genel İngilizceden ( IELTS , YDS , PROFICIENCY , LYS 5 , TIPDİL SINAVI  ) akademik  sınavlara hazırlığa kadar, 4 kişi ile sınırlandırılmış gruplara katılarak  eğitim  alınabilir.Grupların 4 kişiden oluşturulmasının sonucu olarak, grup dersleri, aday öğrencilerin rahatlıkla soru sorabilme ve öğretmenlerin grupta bulunan her aday öğrenci ile birebir ilgilenebilme imkanı dolayısıyla  eğitimleri özel kurs niteliği ve özelliği kazanır.

İngilizce KursuKİŞİYE ÖZEL İNGİLİZCE KURSU

  1. Kurumumuzda ; isteyen öğrenciye “kişiye özel”  kurs verilir. Çünkü her öğrencinin dil öğrenme  gayesi  öğrenme hızı ve İngilizce bilgisi bir birinden değişik seviyelerde olabilir.. Özel dersler, kişiye özel amaç ve gereksinimler doğrultusunda kişiyi  baz alan  program hazırlama imkânı verir.. Her öğrenci, öğretmeni ile anlaşarak işbirliği yaparak   çalışmakta ve kendisine özel bir çalışma programı düzenlenmektedir. Bu nedenle , öğrenci yalnızca ihtiyacı olan alana odaklanabilmekte ve bu alana dönük İngilizce eğitimi alabilmektedir.
  2. Tamamen aday öğrenciye yönelik olan  bu özel programın bir başka özelliği de esnek kurs saati uygulamasıdır. Kurs  saatleri öğrencinin seçimine göre belirlenebilmekte ve bu konuda öncelik öğrenciye verilmektedir.. Böylelikle yoğun tempoda çalışan, seyahat eden, işine veya okuluna gitmek mecburiyeti  olan öğrenciler kursları savsaklamayacak , eğitim programından kopmayacaktır. Böylelikle daha kısa bir zamanda ve daha verimli kurslarla  ile amaç edinilen düzeye ulaşmak  kolaylaşacaktır.
  3. Öğrenciler, bilgileri hangi düzeyde  olursa olsun amaç ve hedeflerine göre belirlenen “kişiye özel” bu programlarla sınıf açılmasını beklemeden, istedikleri anda  eğitime başlayabilmekte, kendi arzularına göre bir kurs  programı tespit edebilmekte ve interaktif ders imkanlarıyla  konuşarak dili öğrenebilmektedirler. 
  4. Kurs  saatleri ve günlerin aday öğrenciler tarafından  belirlendiği bu özel birebir kurslarda , alanında uzman deneyimli  , konusunda uzman ve  öğretmeyi bilen öğretmenlerden birebir  özel kurs alabilir ve  kısa zamanda dilinizi geliştirebilirsiniz . Hem zamandan tasarruf edersiniz hem de kendinize özel, ihtiyaçlarınıza yönelik, hedeflerinize daha hızlı ulaşabileceğiniz bir eğitim alırsınız.