İngilizce Öğretmeni İstanbul

İngilizce Öğretmeni İstanbul ( Özel Ders ) Programları

İngilizce Öğretmeni İstanbul özel ders Program İçeriği

1 – İngilizce Öğretmeni İstanbul ( Birebir İngilizce Özel Ders )
2 – İngilizce Öğretmeni İstanbul ( 4 Kişilik  Gruplara İngilizce özel Ders )

İstanbul da artık her kesin güvenebileceği ve korkmadan çekinmeden sonuçlarından emin olarak dil eğitimi alabileceği özel ders hocası var. İngilizce ile ilgili tüm sorunlarınızı çözebilir ve destek sağlayabiliriz. Okula devam eden yada üniversitelerin hazırlık sınıfında okuyan öğrencilerin en büyük destekçisiyiz. Bizi arayın

İstanbul da her semtte sıfır seviyesinden başlayan ve akademik seviyede ( YDS, IELTS, PROFICIENCY, HAZIRLIK SINAVI, LYS 5 ) gibi sınavlara hazırlanmak için  özel  ders verilir. İngilizce programları 2 türlü uygulanır.

İngilizce Öğretmeni İstanbul1 – İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ İSTANBUL ( BİREBİR İNGİLİZCE ÖZEL  DERS ): Birebir özel  ders aday öğrencilere uygulandığında,aday öğrenci istediği takdirde programın uygulama gün ve saatlerini kendi belirler. Bu şekilde eğitim almak isteyen öğrenciye günlük yaşamında her hangi bir değişiklik yapma gibi bir zorunluluk olmaz .İstediği gün ve saatlerde kendi yaşam tarzına ve günlük yaşamındaki saatlere uygun olan eğitim programını seçebilir. Bilgisi sıfır olanlar hariç, belli bir seviyeden sonra kendilerini geliştirmek isteyenlere ve akademik sınavlara hazırlanmak için eğitim almak isteyenlere kaç ders verilmesi gerektiği yapılan seviye sınavından sonra elde edilen bulgulara bakılarak düzenlenir. Ders saatlerinin sayısında eğitim almak isteyen öğrencinin elde etmek zorunda olduğu sonuçlarda rol oynar.

2 – İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ İSTANBUL ( 4 KİŞİLİK GRUPLARLA İNGİLİZCE ÖZEL DERS ) : Bu dilde her alanda eğitim almak isteyen aday öğrenciler,seviyeleri bir birine çok yakın ve olabildiğince denk olan 4 kişilik gruplara katılarak birebir özel ders kalitesinde  eğitim alabilir. Grup halinde yapılan eğitimlerde birebir özel ders kalitesine ulaşabilmek amacı ile grupları oluşturan öğrenci sayısı 4 kişi ile sınırlandırılmıştır. Böylece, eğitim alan öğrenciler eğitim sürecinde istedikleri gibi bilmedikleri konu hakkında soru sorabilir vede eğitim veren hoca da öğrencilerle teker , teker ilgilenir. Bu özellikleri ile grup eğitimi birebir özel ders şekline dönüşmüş olur.

İngilizce Öğretmeni İstanbulİNGİLİZCE ÖĞRETMENİ İÇİN  NEDEN BİZİ SEÇMENİZ GEREK

  • Her seviyedeki dil eğitimlerini, mesleğinde çok deneyimli,uzmanlaşmış ve her şeyden önemlisi ” İngilizce öğretmeyi bilen Öğretmenler “ verir.
  • Eğitim programlarının uygulama aşamasında aday öğrencilere ”  SENET  “ yapılmaz. Ödemeler karşılıklı anlaşma ile bir takvime bağlanır ve buna göre düzenlenir.
  • Programlarda yer alan aday öğrencilerin  kelime haznelerinin geliştirilmesi için özel çalışmalara yapılarak onların bu konuda gelişimlerine ve bildikleri kelimelerin sayısının arttırılmasına uğraşılır.
  • Akademik sınavlara hazırlanmak için eğitim alan aday öğrencilere girecekleri sınavın çözüm teknikleri konusunda bilgi verilerek sınavda soruları doğru ve daha hızlı yanıtlamalarına katkı  sağlanır.
  • Özellikle akademik sınavlara hazırlanmak için eğitim isteyen öğrencilere, istedikleri sonuca çabuk ve garantili ulaşabilmesi için birebir özel  ders tavsiye edilir.

Diğer Yazılar