İngilizce Öğretmeni ( Yds, Ielts, Lys 5, Proficiency )

İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ HAKKINDA BİLGİ
( Yds, Ielts, Lys 5, Proficiency )

İngilizce Öğretmeni ( Yds, Ielts, Lys 5, Proficiency ) Dersleri

1 –  İngilizce Öğretmeni ( Bire bir – Kişiye Özel – İngilizce Öğretmeni )
2 – İngilizce Öğretmeni ( 4 kişilik gruplara  – İngilizce Öğretmeni )


1 –  İngilizce Öğretmeni ( Bire bir – Kişiye Özel – İngilizce Öğretmeni ) :
  Öğretmenden, birebir özel ders alana aday öğrenciler öncelik kazanır. Bu tür ders alana öğrencilere, derslerin işleneceği gün ve saatleri belirleme önceliği verilir. Öncelik kazanan aday öğrenci, istediği gün ve saatte ders alabilir. Böylece, okula gidiyorsa yada çalışma hayatı varsa bunlarda bir aksama yaşamadan hen normal yaşamını sürdürür hem de arzu ettiği eğitimi alabilir. Eğitim almak isteyen aday öğrencinin kaç ders alması gerektiği, alacağı eğitimin türüne ve  de belli bir seviyesinin olup olmadığına bağlı olarak değişir.

2 – İngilizce Öğretmeni ( 4 kişilik gruplara  – İngilizce Öğretmeni ) : Seviyeleri bir birine çok yakın olan aday öğrencilerden seçilen ve 4 öğrenciden oluşturulan gruplara katılarak eğitim alabilirsiniz. Gruplar 4 kişi gibi çok az sayıda öğrenciden oluştuğu için, aday öğrenciler daha kalabalık gruplara oranla daha rahat ve daha uygun bir eğitim alabilir. Zira, sayının az olmasından ötürü, eğitim veren hoca grubu oluşturan aday öğrencilerin her biri ile teker, teker ilgilenebilir. Bu olgu, verilen eğitime kalite ve nitelik katar böylece grup dersi sanki birebir özel ders özelliği kazanır ki bu da eğitim alan öğrencilerin çıkarınadır.

İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ olarak NEDEN BİZİ SEÇMENİZ GEREKİR.

  • Çünkü biz dil öğretmeyi biliyoruz. Dil öğretmek bir san’attır. Her kes dil öğretemez. Dil bilmek,dil öğretmeni olmaya yetmez. Öğretmek adanmışlık ister. Bir fedakarlık işidir.
  • Bu dil de hangi kategoride eğitim alınırsa alınsın, o dalda eğitim veren öğretmen, eğitim verdiği dalın uzmanıdır ve konusunda çok deneyimlidir.
  • Biz eğitim alan öğrencimize diğer kurumlarda ki gibi  ” SENET “ yapmayız. Öğrenci, ödemesini kendi istediği zaman diliminde haber vermek koşulu ile taksitle bile ödeyebilir.
  • İngilizce Öğretmeni ( Yds, Ielts, Lys 5, Proficiency )
    ÖNERİ : 
    Yılların deneyimi, ile, özellikle sınava girecek olanların kesin başarı kazanmaları için yada İngilizce öğrenmek için sıfırdan eğitime başlayanlar için İngilizce Özel ödenecek olan miktar aşağı yukarı aynı çıkar. pek bir fark olmaz.ders almaları önerilir. Özellikle, alınan eğitimden kısa sürede ve mutlaka sonuç almak isteyenlerin, pahal olur gibi bir takım fikirlere kapılmadan  ve maddiyat düşünülmeden özel ders almaları bu işin olumlu sonuç vermesi açısından çok önemlidir. Aslında, özel ders alarak amaca daha kısa sürede ulaşılacağından, kalabalık gruplarda ise eğitim daha uzun süreceğinden, hesaplanacak olursa İngilizce öğrenmek için harcanan zaman açısından toplamda ödenecek miktar aynı çıkar. Arada pek bir fark  oluşmaz. Özel ders almak daha güvenilir ve sağlam bir yoldur. Bu dili yeter ki öğreneyim bileyim ve konuşabileyim diyerek bu uğurda milyonlar verecek insanları gördüğüm ve tanıdığım için bu işte paranın konuşulması biraz garip kaçıyor