İngilizce , Özel İngilizce Ders

İngilizce, Özel İngilizce Ders Konusu

 İngilizce, Özel İngilizce Ders Programı

1 – İngilizce, Özel İngilizce Ders ( Birebir İngilizce, Özel İngilizce Ders )
2 – İngilizce, Özel İngilizce Ders ( 4 Kişilik Gruplarla İngilizce, Özel İngilizce Ders )

 

İngilizce hiç bilmeyenlerden başlayarak akademik seviyede İngilizce sınavlarına girmek isteyenlere özel İngilizce dersleri verilir.

Üds İngilizce özel ders : Üds sınavı hazırlık için üds sınavının tüm ayrıntıları öğretilerek özel İngilizce ders ile üds sınavına garantili öğrenci hazırlanır.
Kpds İngilizce özel ders : Kpds sınavında yapılan tüm değişiklikleri de içeren ve kpds sınav teknikleri ve kpds sınav taktiklerinin de içinde yer aldığı özel İngilizce ders.
Toefl İngilizce özel ders : Toefl ibt ve toefl pbt için hazırlananlara toefl sınavında başarıya giden tekniklerle ve essay yazımında her essay türünün yazım kalıpları ile özel İngilizce ders.
Ielts İngilizce özel ders : Ielts academic ve ielts general training sınavlarına hazırlananlara ielts sınavının tüm inceliklerinin öğretildiği İngilizce özel ders .
Proficiency İngilizce özel ders : Proficiency itü ,proficiency odtü ve diğer tüm üniversitelerin proficiency ve hazırlık atlama veya ingilizce muafiyet sınavına etkili yöntem ve essay yazımının kalıplarla öğretildiği özel İngilizce ders .

Tüm Akademik İngilizce ve Genel İngilizce Özel Ders Programları Uzman Hocalar Aracılığıyla verilir.

 

 

Diğer Yazılar

Leave a Comment