İngilizce , Özel İngilizce Öğretmeni

İngilizce , Özel İngilizce Öğretmeni Hakkında Bilgi

ÖZEL İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ GÖNDERİLİR

1 –  Özel ingilizce öğretmeni ( Bireysel – Özel ingilizce ders )
2 –  Özel ingilizce öğretmeni ( Grup 4 kişi – Özel İngilizce Ders )

Yıllarca uğraşmış ama bir türlü  dil sorununu çözememiş olanlara sıfırdan başlayarak ( hiç bilmeyenlere ) en üst seviyede bulunanlara kadar özel  öğretmen gönderilir .

A – Üds sınavı hazırlık için özel  öğretmen.
B – Kpds sınavı hazırlık için kpds özel ders ve özel  öğretmen .
C –  Ielts Academic veya Ielts general training eğitimi için deneyimli özel öğretmen.
D –  Toefl pbt ve toefl ibt sınavına hazırlananlar için konusunda deneyimli özel öğretmen .
E –  Proficiency,  Hazırlık Atlama,  Muafiyet Sınavı hazırlıkları için her üniversiteden öğrenciye konusunda bilgi sahibi tecrübeli özel öğretmen .
F –  Lys 5 i dil sınavı hazırlık için özel  öğretmen.

Özel Öğretmenin Nitelikleri :
Özel öğretmen yeri geldiğinde büyük bir şirkette yeri geldiğinde bir aile içinde ders vereceği için giyimiyle kuşamı ile girip çıkacağı bu mekanlara uyum sağlayabilen ve hayat görüşü esnek olması gereken bir karakterde olmalıdır. Özel öğretmenin zaman zaman küçük çocuklara da ders vermesi gerektiğinden tam bir pedagog olmalı ve ve ders verdiği çocuklarla yeri geldiğinde çocuk olmayı bilmelidir. Özel öğretmenin terbiyesi ve davranışları ile girdiği ortamlarda ders verdiği öğrencilerin saygınlığını kazanabilecek bir yapıya ve kültüre de sahip  olmalıdır. Özel  öğretmen verdiği  derslerle öğrencilerinin öyle bir saygınlığını kazanmalıdır ki ders devam edebilsin hatta  başka bir ders daveti alabilsin.

 

Diğer Yazılar

Leave a Comment