İngilizce Özel Öğretmen

İNGİLİZCE ÖZEL ÖĞRETMEN İSTANBUL / BAKIRKÖY
( YDS, IELTS,LYS 5, PROFICIENCY, İNGİLİZCE HAZIRLIK )

İngilizce Özel Öğretmen Hakkında Bilgi

1 – İngilizce Özel Öğretmen ( Birebir Ders İçin İngilizce Özel Öğretmen )
2 – İngilizce Özel Öğretmen ( 4 Kişilik gruplar İçin İngilizce Özel Öğretmen )


1 – 
İNGİLİZCE ÖZEL ÖĞRETMEN ( BİREBİR Ders İçin  İNGİLİZCE ÖZEL ÖĞRETMEN ): Özel öğretmen, tarafından her seviyede  özel ders güvenle verilir. Birebir  öğretmenden özel ders almak isteyen aday öğrenciler, derslerin yapılacağı gün ve saatleri kendileri, istekleri doğrultusunda belirler. Böyle bir avantajdan ötürü, öğrenci özel yaşamında her hangi bir değişiklik yapmadan, hem normal yaşamını sürdürür hem de ihtiyacı olan eğitim ne ise onu alır. Bu tür bir eğitim alındığında elbette en önemli konu, aday öğrencinin alması gereken ders sayısıdır. Verilecek  olan derslerin sayısı, aday öğrencinin seviyesine, girmek istediği sınavın türüne ve sınavda elde etmek zorunda olduğu skorun değerine göre değişir. Tüm bu belirlemeler yapıldıktan sonra, adayın içinde bulunduğu duruma en uygun ders programı ve sayısı tespit edilir ve ” kişiye özel ” program başlatılır.

2 – İNGİLİZCE ÖZEL ÖĞRETMEN ( 4 kişilik Gruplar İçin İNGİLİZCE ÖZEL ÖĞRETMEN ) : Her düzeyde, seviyeleri denk olan öğrencilerden oluşturulan 4 kişiden oluşturulan gruplara katılarak eğitim alınabilir. Grupların 4 kişiden oluşturulması bir rastlantı değil bilinçle yapılmış bir seçimdir. Çünkü, 4 kişiden oluşan gruplarda eğitim almak öğrenci çıkarına uygun bir ortam yaratır. Örnek vermek gerekirse, sayı az olduğu için, her dersin eğitmeni, öğrencilerle çok yakından iletişim kurabilir ve birebir onlarla ilgilenebilir. Ayrıca, kalabalık gruplarla yapılan eğitimlerde, eğitim alan öğrenci soru  sormak ve yanıt olmak gibi bir lükse sahip değildir. Oysa, 4 kişilik gruplarda , öğrenciler rahat, rahat soru sorabilir ve anlamadığı bir konu ile karşılaştığında eğitmenle iletişim kurarak sorununu çözebilir. Bu gibi durumlar da verilen eğitime kalite kazandırır ve olumlu sonuçların elde edilmesine ortam sağlar.

 

İNGİLİZCE ÖZEL ÖĞRETMEN için NEDEN BİZİ SEÇMENİZ GEREKİR

  • Hangi konuda eğitim alınırsa, o eğitimi veren özel  öğretmen kesinlikle eğitim verdiği konuda uzmanlık mertebesine ulaşmış ve gerçekten öğretmeyi bilen hocadır.
  • Alınan eğitimler için, ” senet “  imzalama gibi bir uygulamamız yoktur. Senet imzalamaz eğitim alacak olan aday öğrenci. ödemelerini kendi belirlediği tarihlerde taksitle yapar.
  • Özellikle, akademik sınavlar için hazırlanan aday öğrencilere, özel hazırlanmış akademik kelime çalışmaları verilerek bunların tam ve eksiksiz bir şekilde yapılması istenir. Öğrenciler , bu konuda sıkı bir gözetim altında tutulur. Çünkü, akademik sınavlarda başarı ancak çok sayıda kelime bilmekle mümkün olur . Bu nedenle , onların bu konuda kendilerini çok iyi bir biçimde geliştirmeleri gerekir . Biz de bu konu ile ilgili olarak, öğrenciye çok geniş bir destek sağlarız.

Akademik sınavlara girmek için eğitim alan aday öğrenciler, isterlerse sadece tek bir dersten bile eğitim alabilir.İngilizce Özel Öğretmen

ÖĞRENCİLERE ÖNERİLER: Hangi seviyede olursa olsun, mutlaka başarılı olmak gerekiyorsa, aday öğrencilere özel öğretmenden birebir ders almaları konusunda tavsiyede bulunmak, öğretmenliğin ve işi bilmenin inceliğinden kaynaklanır. Özel dersin pahalı olduğu yolundaki söylentilere kafayı takmaksızın özel ders alınmalı. özel ders ile başarı mutlak ve en kısa yoldur.