Kurumsal İngilizce Eğitimi

KURUMSAL İNGİLİZCE EĞİTİMİ HAKKINDA

Kurumsal İngilizce Eğitimi Konusu

1 – Kurumsal İngilizce Eğitimi ( Bireysel-Özel  Kurumsal İngilizce Eğitimi)
2 –  Kurumsal İngilizce Eğitimi ( 4 kişi-Grup  Kurumsal İngilizce Eğitimi  )

* Değişik sektör ve iş alanlarına odaklanmış yüksek kaliteli Kurumsal İngilizce Eğitimi.
* İngilizce Akademik Eğitim ile kurumsal İngilizce eğitimi konusunda işbirliği yapan firmalar,performans ve verimlilik konusunda yüksek seviyede somut neticeler elde ederler.

Kurumsal İngilizce Eğitimi Kurum içinde ve kurum dışında olmak üzere iki şekilde yapılır:

Kurum İçi kurumsal İngilizce eğitimi : Kurum içinde yapılan İngilizce eğitimi tüm kurumda çalışanların oluşturduğu gruplardan oluşabileceği gibi yönetim kademesinde çalışanlar için bireysel İngilizce eğitimi uygulanabilir. Her iki şekilde de iİgilizce eğitimin yararlı olacağı yadsınamaz bir gerçektir . Zira çağımızda artık kurumlar kurumun kapısında görevli olan güvenlik memurlarının bile her ihtimale karşılık İngilizce bilen kişilerden oluşmasını istemekte. Ayrıca bir güvenlik görevlisi veya bir kapı görevlisinin İngilizce bilmesi kurumun prestij göstergesidir ve bu durum dışarıdan gelenler tarafından da bu şekilde algılanır.

Kurumsal İngilizce eğitimi aşamasında İngilizce eğitimi’kalitesini sağlamak açısından oluşturulan grupların sayısı 10 kişiyi aşmamalıdır. Bu işlem sırasında kurumsal İngilizce eğitimine katılanları İngilizce seviye tespit sınavı ile seviyeleri tespit edilir ve grupların aynı seviyede İngilizce bilenlerden oluşturulması sağlanır .
İngilizce seviye tespit sınavı yapıldıktan sonra uygulanacak olan kurumsal İngilizce eğitiminin ders sayısı ,nitelikleri ve özellikleri şirket yöneticilerinin de arzuları doğrultusunda belirlenir.

Kurum dışı kurumsal İngilizce eğitimi : Bu tür bir eğitim daha çok kurumların isteği doğrultusunda oluşturulan bir İngilizce eğitimidir. Kurumsal İngilizce eğitimi’ne katılanlar dershanemize gelerek mevcut gruplar içerisinde seviyelerine uygun olan gruplara katılarak ders alabilirler.

NOT:
Gerek şirket içi kurumsal İngilizce eğitimi gerekse şirket dışında uygulanan kurumsal İngilizce eğitimi boyunca dershanemiz kurumsal İngilizce eğitimi‘ne katılanlara uygulanan düzenli ve belli aralıklarla yapılan sınav sonuçlarını şirkete bildirmekle yükümlüdür.

 

Diğer Yazılar

Leave a Comment