Özel Ders İngilizce

 Özel Ders İngilizce Hakkında Bilgi

Özel Ders İngilizce Program İçeriği  

 1 – Özel Ders İngilizce ( Birebir Özel Ders İngilizce )
2 – Özel Ders İngilizce ( 4 Kişililik Gruplarla Özel Ders İngilizce )

1 – ÖZEL DERS İNGİLİZCE ( BİREBİR ÖZEL DERS İNGİLİZCE ) : Programa birebir olarak katılan ve özel ders almak için kayıt yaptıran öğrenci, programın hangi günlerde uygulanması gerektiğine kendi karar verir ve program onun belirlediği gün ve saatlerde uygulanır. Bu tür bir uygulama, öğrenciye günlük yaşamını alacağı derslere göre değil, aksine alacağı dersleri günlük yaşamına göre düzenleme üstünlüğü sağlar. Böylece, öğrenci ders almaktan ötürü özel hayatında bir değişiklik ve yeni bir düzenleme yapma gereği duymaz. Hem işine gücüne bakar diğer yandan da gereksinimi olan dersini alır.

Özel ders  programına katılarak  her hangi bir alanda ders alan öğrenciye kaç ders verilmesi gerektiğinin tespit edilmesine gelince, öğrencinin ders almak istediği alan, sınava girecekse sınavın türü ve İngilizce seviyesine göre ders sayısı  uzmanlar kurulu aracılığı ile belirlenir ve belirlenen sayıda  ” kişiye özgü ve özel ders programı “ uygulanmaya başlar.

Uygulanan program kesinlikle tüm ayrıntı, özellik ve incelikleri ile titizlikle uygulanarak ilk aşamada öğrencinin eksik ve yetersiz bilgileri toparlanır ve daha sonra seviyesi yükseltilerek sınava hazır hale getirilir.

2 – ÖZEL DERS İNGİLİZCE ( 4 Kişilik gruplarla ÖZEL DERS İNGİLİZCE ): Seviyeleri bir birine çok yakın olan, seçilen 4 öğrenciden gruplar oluşturulur. Bu gruplar,  Yds, Ielts, Proficiency, Lys 5, İngilizce hazırlık atlama sınavı, Genel İngilizce gibi her alanda 4 öğrenci ile oluşturulur ve böylece, grup derslerine katılan öğrenciye inanılmaz avantajlar sağlanır.

Grubu oluşturan öğrenci sayısı 4 gibi çok az bir öğrenciden oluşturulunca, öğrenciler, kalabalık gruplarla yapılan derslerde bulamadıkları ve kalabalık nedeni, ile yapamadıkları, anlamadıkları konu hakkında ” soru sorabilme ” imkanına kavuşur.

Sayının az olmasından ötürü, dersleri veren eğitmenler istedikleri gibi rahatça öğrencilerin tümü ile bire bir ilişki kurabilir ve her biri ile ayrı, ayrı ilgilenebilir.

ÖZEL DERS İNGİLİZCE için NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ

  • Öğrencilere İngilizcenin hangi alanından ders alırsa alsın ”  SENET “  yapılmaz. Öğrenci ödemelerini taksitle kendi belirlediği tarihlerde yapar.
  • Akademik sınavlara hazırlanan öğrencilere, sınavda akademik kelime bilgisi ve bilinen akademik kelime sayısı çok önemli olduğundan ve başarı kazanmada büyük bir orana sahip olduğundan, özel olarak hazırlanmış kelime haznesini geliştirici ve sayısını arttırıcı alıştırmalar verilerek bu konuda gelişmelerine önemli oranda katkı sağlanır.
  • Sınava hazırlananlara, İngilizce dersleri dışında, sınav hakkında bilgi ve ” sınav çözüm teknikleri eğitimi de ” verilir.
  • Her alanda ders veren eğitmenler, ders verdikleri alanda uzman olup çok deneyimli hocalardır ve İngilizcenin nasıl öğretileceğini çok iyi bilirler.

ÖĞRENCİLERE ÖNERİ VE ÖĞÜTLER

  • Mutlaka İngilizce öğrenmek isteyenlere özel İngilizce dersi almaları önerilir.
  • Akademik sınavlara hazırlanan öğrencilere, sınavda kesin başarı sağlamak isterlerse özel ders almaları ve bu gerçekten kaçmamaları önerilir.
  • Sınava az bir zamanı olan yada eksik  bilgileri olduğuna inanan öğrenciye özel ders alması tavsiye edilir.
  • Özel dersin pahalı olduğu düşünülerek özel ders almaktan kaçınanlara, kalabalık gruplarla kurs denilen şekli ile alınan derslere ödenen fiyatların aşağı yukarı aynı olduğunu, süre ve toplamda ödenen hesaplandığında aynı rakama ulaşacaklarını hatırlatırım.Yds, Lys 5, Ielts, Proficiency, İngilizce Hazırlık Dersi Programları Her Seviyeden Öğrenci İçin