Özel İngilizce Dersi

Özel İngilizce Dersi Programı
( YDS, IELTS, PROFICIENCY, LYS 5, HAZIRLIK SINAVI)

Özel İngilizce Dersi Program İçeriği

1 – Özel İngilizce Dersi ( Birebir, Özel İngilizce Dersi )
2 – Özel İngilizce Dersi ( 4 Kişiden oluşturulan Gruplarla özel İngilizce Dersi )

Özel  ders programlarında yer alarak amaçlarınıza rahat ve güvenle ulaşın. Dil  öğrenmek gelecektir, iyi bir iştir, ömür boyu güvenle yaşamaktır.  EĞİTİM  bizim  işimizdir. Dil öğretmek bir san’attır ve bizde sanatçıyız.

Tüm dallarda, genel İngilizceden başlayarak, akademik sınavlara hazırlık derslerine kadar programlar 2 şekilde uygulanır.

1 – Özel İngilizce Dersi ( Birebir, Özel İngilizce Dersi ): Birebir özel ders almak isteyen aday öğrenciler,  hangi dalda eğitim almak isterlerse programın uygulama günlerini ve saatlerini kendi belirler. Bu şekilde,  eğitim alırken günlük yaşamında bir değişiklik olmaz. Hem yaşamına devam eder hemde ihtiyacı olan eğitimi rahatlıkla alır. Her alanda alınacak eğitimlerle ilgili olarak kaç ders yapılacağı, aday öğrencinin yapılan seviye sınavından elde edilen sonuçlara ve eğitim alacağı alanda kaç alması gerektiğine bakılarak düzenlenir.

 2 – Özel İngilizce Dersi ( 4 Kişiden oluşturulan Gruplarla özel İngilizce Dersi ) : Seviyeleri birbirine çok yakın olan aday öğrencilerden oluşturulan 4 kişilik homojen gruplara katılarak da  eğitim alabilirsiniz. Hangi  alanda olursa olsun bu gruplarda birebir özel ders kalitesinde eğitim alınabilir.Zira,bu kalitenin yakalanması ve birebir özel ders özelliklerinde eğitim yapabilmek için grupların öğrenci sayısı 4 kişi ile sınırlandırılmıştır. Öğrenci sayısı az olduğundan,eğitim aşamasında ,öğrenciler istedikleri gibi anlamadıkları konular hakkında soru sorabilmekte ve eğitimi veren hoca da öğrencilerle birebir ilgilenebilmektedir.

Özel İngilizce DersiÖZEL İNGİLİZCE DERSİ PROGRAMLARI İÇİN NEDEN BİZ

  • Her aşamada  eğitimlerde yer alan ve eğitim veren hocalar,konularında çok deneyimli,uzman ve her şeyden önemlisi öğretmeyi bilen hocalardır.
  • Programlara katılan ve eğitim alan aday öğrencilere ”  SENET ”  yapılmaz. Ödemeler karşılıklı anlaşma ile bir takvime bağlanır ve bu  takvimdeki tarihlerde yapılır.
  • Ülkemizde önemsenmeyen ama gerçekte  eğitim alanların en büyük kurtarıcısı olan kelime dağarcığı konusunda gereken tüm önlemler alınarak, aday öğrencilerin kelime konusunda kendilerini geliştirmelerine katkı sağlanır ve bu şekilde gelişimine ortak olunur.
  • Akademik sınavlar için hazırlanan aday öğrencilere, sınavda soruları doğru ve daha hızlı yanıtlamalarını sağlayacak ” SINAV TEKNİKLERİ VE TAKTİKLERİ “ eğitimi de verilir.

Diğer Yazılar