Özel İngilizce Dersi

 Özel İngilizce Dersi Programı

Özel İngilizce Dersi Programı İçeriği

1 – Özel İngilizce Dersi ( Birebir, Özel İngilizce Dersi )
2 – Özel İngilizce Dersi ( 4 Kişiden oluşturulan Gruplarla özel İngilizce Dersi )

 Özel İngilizce Dersi alarak İşi Kolaylaştırın

 

 Özel ders konusunda yapılan son araştırmalara göre, ana dili İngilizce olmayan ülkelerde dil  öğrenmek isteyenler arasında başarılı olma oranı, grup derslerine oranla özel  ders şeklinde yapılan eğitimlerde daha yüksek seviyelere ulaşmış.


Özel ders ( IELTS , YDS , PROFICIENCY , LYS 5 ) gibi akademik sınavlara hazırlanmanın yada GENEL İNGİLİZCE öğrenmek için eğitim almanın en etkili ve güvenli yoludur.Birebir özel  ders alarak dilin  her alanında var olan sorunlara çözüm getirilir.Özel  ders almanın güvenilir ve etkili olması alınan eğitimin birebir olmasından kaynaklanır. Bu şekilde,  öğretmen öğrenci ile birebir ilgilenerek, anlaşılmayan bir konu ile karşılaşıldığında dersi tekrarlayabilir ve yapılan ders tekrarı ile öğrenci anlamadığı konuyu rahatça kavrar ve kullanabilecek şekilde özümser.Ayrıca,alınan  dersin süresi grup şeklinde alınan eğitime oranla daha kısadır ve öğrenci zamandan çok kazanır. Birebir özel  dersin kısa sürmesi, grup eğitimlerinde ödenen ücret ile özel ders için ödenen ücret arasındaki farkı azaltır. Hemen , hemen aynı ücret ödenir. Üstelik, birebir özel ders almak öğrenciye iki önemli avantaj sağlar:


1 –
Eğitim kısa sürer. Bu şekilde hem zamandan hemde yapılan ödemeden tasarruf edilir.

2 – Birebir özel derste verilen eğitim kesin öğrenilir.Öğretmenin bir öğrenci ile uğraşması sonucu öğrenci adeta İngilizceyi zorla öğrenmek zorunda kalır.

 

 

Diğer Yazılar