Özel İngilizce Dersi Bakırköy

Özel İngilizce Dersi Bakırköy Programı
( YDS, IELTS, PROFICIENCY, HAZIRLIK SINAVI, LYS 5 )

Özel İngilizce Dersi Bakırköy Program İçeriği

1 – Özel İngilizce Dersi Bakırköy  ( Bireysel – Kişiye Özel İngilizce Dersi )
2 – Özel İngilizce Dersi Bakırköy  ( 4 kişilik gruplara  – Özel İngilizce Dersi )

 1 – Özel İngilizce Dersi Bakırköy  ( Bireysel – Kişiye Özel İngilizce Dersi ) : Özel ders Bakırköy,  programlarına dille   ilgili her alanda katılabilir ve akademik sınavlara hazırlık eğitiminden genel İngilizceye kadar özel  ders alabilirsiniz. Özel ders programına birebir katılan ve tek başına eğitim  alan aday öğrenciler, ders programlarının uygulama gün ve saatlerini kendi belirler. Bu tek başına eğitim alanlara tanınmış bir ayrıcalıktır.Böylece,tek başına eğitim alan aday öğrenci,kendi özel yaşamından eğitim almak için fedakarlık yapmak zorunda kalmaz. Günlük yaşamını her zaman ki gibi sürdürürken ihtiyaç duyduğu  dersi de rahatlıkla alır.

2 – Özel İngilizce Dersi Bakırköy  ( 4 kişilik gruplara  – Özel İngilizce Dersi ); Kurumlarda çalışan yada kendi aralarında 4 kişiyi geçmeyecek şekilde grup oluşturanlara da, birebir özel  ders kalitesinde ve özelliklerinde özel  ders verilir.Gruplar 4 kişi gibi az sayıda öğrenciden oluşturulduğu  için; öğretmenler eğitim verirken öğrencilerle birebir ilgilenebilir ve ayrıca eğitim sürecinde eğitim  alan aday öğrenciler grup mevcudu az olduğu için istedikleri gibi anlamadıkları bir konu ile karşılaştıklarında soru sorabilirler.Bu özellikler grup derslerine birebir özel İngilizce dersi niteliği kazandırır.

AMAÇ

Tüm yurtta ve Bakırköy de de mevcut bulunan kaliteli özel  ders programları aracılığı ile ihtiyaç duyulan nitelikli İngilizce eğitimi açığını kapatmak ve bu konuda söz sahibi olmak.

ÖZEL İNGİLİZCE DERSİ için NEDEN BİZİ SEÇMENİZ GEREKİR

  • Özel ders programında yer alan ve görev yapan  öğretmenler, dil  öğretme konusunda uzmanlaşmış deneyimli ve kaliteli  öğretmenlerdir.
  • Özel  ders programına katılan ve eğitim alan aday öğrencilere ” senet ”  yapılmaz.Ödemeler, karşılıklı anlaşmalarla taksitle alınır.
  • Akademik ( IELTS; YDS; PROFICIENCY; LYS 5 ) gibi sınavlara hazırladığımız öğrenciler,sadece gramerle ilgili bilgi verilmez.Daha çok,sınav teknikleri ve sınav taktikleri eğitimi verilerek sınavda daha doğru ve daha hızlı yanıt vermeleri ve başarılı olmaları sağlanır.

Diğer Yazılar