Özel İngilizce Dersi Programları

ÖZEL İNGİLİZCE DERSİ PROGRAMLARI HAKKINDA

Özel İngilizce Dersi Programları İçeriği

1 –  Özel İngilizce Dersi ( Bireysel – Özel İngilizce Dersi)
2 –  Özel İngilizce Dersi ( 4 kişilik Gruplarla –  Özel İngilizce Dersi)

Özel İngilizce Dersi Programları

1 –  Özel İngilizce Dersi Programları  ( Bireysel – Özel İngilizce Dersi) : Özel İngilizce dersi Programlarının, uygulama aşamasında öğrenciler bireysel özel ders aldıklarından ,derslerin gün ve saatleri daha çok öğrenci odaklıdır ve öğrencinin uygun ve gün ve saatleri ön plana alınır.Öğrencinin belli bir İngilizce seviyesi varsa ,yapılan seviye belirleme sınavından sonra öğrencinin bulunduğu seviyeden derslere başlanır.Bireysel özel İngilizce dersi daha çok İngilizcesi sıfır olan hiç bilmeyenlere ve akademik İngilizce sınavlarına girmek için hazırlanan öğrencilere tavsiye edilir.

2 –  Özel İngilizce Dersi Programları ( 4 kişilik Gruplarla Özel İngilizce Dersi) : Grup şeklinde uygulanan özel İngilizce dersi programlarında ,grubu oluşturan öğrencilerin İngilizce seviyelerinin denk olması çok önemlidir. Bu derslerde öğrencilere dersleri daha rahat anlama imkanı sağladığı gibi grup öğrenci sayısının 4 kişi ile sınırlandırılması da ,derslere bireysel özel ders havası katar.

NEDEN BİZ

♣ Özel ingilizce dersi programları sadece genel İngilizceden ibaret değildir. IELTS ; YDS ; LYS 5 , PROFICIENCY gibi akademik seviyede İngilizce sınavına girecek olanlara ,bu sınavlar için hazırlık dersleri de özel İngilizce dersi olarak verilir. ♣ Gerek akademik İngilizce sınavları için hazırlık derslerine, gerekse genel İngilizce derslerine giren tüm İngilizce hocaları,konularında uzmanlaşmış, deneyimli  ve İngilizce öğretmeyi bilen hocalardır. ♣ Özel İngilizce dersi programları kurumumuzda uygulandığı gibi , ders isteyen öğrencinin talebi üzerine öğrencinin istediği yerde de eğitim verilir.

 


Özel İngilizce dersi Programları

 

 

Diğer Yazılar