Özel İngilizce Kursu

ÖZEL İNGİLİZCE KURS PROGRAMI
( YDS, IELTS, PROFICIENCY, LYS 5, İNGİLİZCE HAZIRLIK ATLAMA SINAVI )

Özel İngilizce Kursu Program İçeriği

1 – Özel İngilizce Kursu ( Birebir Özel İngilizce Kursu )
2 – Özel İngilizce Kursu ( 4 Kişilik Gruplarla Özel İngilizce Kursu )

1 – ÖZEL İNGİLİZCE KURSU ( BİREBİR ÖZEL İNGİLİZCE KURSU ):  Özel kurs programında birebir yer alan  öğrenciler, kendi istedikleri gün ve saatlerde eğitim alır. Bireysel kurs aldıkları için onlara bu tür bir hak verilir. Böylece, kursa katılan öğrenci, katıldığı kurs için özel yaşamından taviz vermek zorunda kalmaz. İstediği gibi eğitim alır. Aday öğrencilere kaç ders verilmesi konusunu, yapılan seviye tespit sınavı sonuçlarına ve öğrencinin almak istediği eğitimin türüne göre ” uzman eğitmen kurulu “ çözer. Kaç ders alması gerektiğine karar verildikten sonra, ” kişiye özel kurs “ programı devreye girer.

2 – ÖZEL İNGİLİZCE KURSU ( 4 KİŞİLİK  GRUPLARLA ÖZEL İNGİLİZCE KURSU ) : Seviyeleri bir birine denk olan öğrencilerden, her dalda sıfırdan akademik sınavlara hazırlık kurslarına kadar, 4 kişiden oluşan gruplar oluşturulur. Bu grupların 4 kişiden oluşturulması özel olarak düşünülmüş ve uygulamaya konulmuş bir karardır. Böylece, grup şeklinde kurs alan aday öğrenciler, sayı az olduğundan, istedikleri gibi soru sorabilecekler, derslere katılabilecekler ve kursta eğitim veren eğitmen de, öğrencilerle ayrı, ayrı  ilgilenme şansına sahip olacaktır.  Bu tür bir yöntem uygulanmasındaki amaç, grup eğitiminde kaliteyi korumak ve birebir özel ders kalitesine olabildiğince yaklaşmaktır.

 ÖZEL İNGİLİZCE KURSU için NEDEN BİZ TERCİH EDİLMELİYİZ

  • Birinci neden, kurs programında yer alan aday öğrencilere ”  SENET “  yapılmaz. Öğrenci, ödemelerini kendi belirlediği zaman dilimlerinde taksitle gerçekleştirir.
  • Akademik sınavlara hazırlık kursuna katılan aday öğrenciler, özel kelime alıştırmaları verilerek bu konuda desteklenir. Zira, girecekleri akademik sınavda başarıya giden yol, çok kelime bilmeyi gerektirir. Öğrenciler bu çalışmalar süresince yakından izlenir. Alıştırmaların tam olarak ve eksiksiz bir biçimde yapılması istenir. yapmayanlar yada boş verenler derhal uyarılır.
  • Sınav hazırlığında, aday  öğrencilere İngilizce bilgisi beraberinde, sınav çözüm teknikleri eğitimi de verilir. Böylece, öğrenci sınavda soruları hem hızlı hemde doğru yanıtlama şansını yakalar.
  •  Tüm kurs programlarına giren eğitmenler, eğitim verdikleri konuda uzmandır ve çok deneyimli hocalardır. her şeyden ötesi, öğretmeyi çok iyi bilirler.
  • Akademik sınavlar için, sadece eksik bulunan bir konu nedeni ile de kursa katılmak mümkündür.

Özel İngilizce KursuÖĞRENCİLERE ÖNERİLER

  • İngilizce paha biçilmez bir değer olma yolunda hızla ilerliyor. Bilen kaliteli bir yaşam yaşıyor bilmeyen, yaşamla boğuşuyor. Bu  nedenle , öğrenilmesi gereken bir dil. Öğrenmek için  fedakarlık yapmak gerekir. İngilizce öğrenmeyi kafasına koymuş kararlı ve bu zahmetli yolda hiç aksamadan yürümeyi önceden benimseyenlere, birebir özel kurs alması önerilir.
  • Her ne kadar özel dersin pahalı olduğuna dair bir görüş yaygın olsa da, gerçek pek de sanıldığı gibi değildir. Özel ders ile alınan İngilizce eğitimi, kalabalık gruplarla alınana göre, 3 misli daha kısa sürer. Bu nedenle, uzun süren kalabalık gruplarla yapılan kursa ödenen ile kısa sürede biten, özel kursa ödenen arasında fazla bir değişiklik yoktur.