Özel İngilizce Kursu

Özel İngilizce Kursu Programı. Her Seviyede İngilizce

Özel İngilizce Kursu Programı İçeriği

1 – Özel İngilizce Kursu ( Birebir- Özel İngilizce Kursu )
2 – Özel İngilizce Kursu ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla )

1 – ÖZEL İNGİLİZCE KURSU ( BİREBİR ÖZEL İNGİLİZCE KURSU ): Bireysel olarak özel kurs almak isteyen öğrenci, kursun yapılacağı ve programın uygulanacağı gün ve tarihleri bizzat kendi belirler.

Bundan amaç, öğrencinin kurs almaktan ötürü özel yaşamında doğabilecek sıkıntıyı önlemek ve rahatça kursa gelip gitmesini sağlamaktır.

Kaç ders alması gerektiğine, almak istediği kursun türü ve kendi dil  seviyesi belirler. Buna göre düzenlenen kurs programı bu şekilde uygulanır.

2 – ÖZEL İNGİLİZCE KURSU ( 4 Kişiden Oluşturulan gruplarla ÖZEL İNGİLİZCE KURSU ): Seviyeleri bir birine denk olan 4 öğrenci seçilir ve bu öğrencilerden gruplar oluşturulur.

Seviyeleri denk olan bu öğrencilerle her alanda  kurs alabilir ve olumlu sonuçlar elde edebilirsiniz.

Grupların 4 kişiden oluşturulması sonucu, grup şeklinde ki kurslarda eğitimin kaliteli olmasını sağlamak amacı ile yapılmış bir düzenlemedir.

ÖZEL İNGİLİZCE KURSU için NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ

  • Hem bireysel hemde 4 kişilik grup eğitiminde, ”  SENET “  uygulaması yoktur. Öğrenci, kendi belirlediği tarihlerde ödemesini bir takvime uygun olarak taksitle yapar.
  • Hangi alanda olursa olsun  programa katılan öğrencilere, kesinlikle aldıkları kursun uzmanı olan öğretmenler eğitim verir.

Diğer Yazılar