Özel İngilizce Öğretmeni

Özel İngilizce Öğretmeni Konusu

Özel İngilizce Öğretmeni Hakkında

1 –  Özel İngilizce Öğretmeni ( Bireysel – Kişiye Özel İngilizce Öğretmeni )
2 – Özel 
İngilizce Öğretmeni ( 4 kişilik gruplara  – Özel İngilizce Öğretmeni )

Küreselleşmenin oluştuğu çağımızda İngilizce bilgisi sadece kültürel açıdan değil  aynı zamanda iş hayatımıza da büyük etkiler  yapmaya başlamış ve iyi bir iş bulabilmenin en önemli faktörlerinden ve en önemli insani niteliklerden  biri olmuştur.

Bu nedenle özel İngilizce dersi veren kurumların İngilizce dersi konusunda  çok ciddi davranmaları gerekliliği ortaya çıkmıştır. Özel İngilizce dersi vermek İngilizce dersi veren İngilizce öğretmenleri için bir gelir kapısı olmakla birlikte özel İngilizce dersi vermenin yetenek  işi olduğu unutulmamalıdır. İyi İngilizce bilmek ve bu bilgiye sahip olmak  iyi özel İngilizce dersi verebilmenin göstergesi değildir. Nice sağlam bir İngilizce bilgisine sahip olanların özel İngilizce dersi verirken ne  büyük  zorluklar yaşadığı bilinen bir gerçektir.
Okullarımızda İngilizce derslerinde İngilizce dersi anlatan ve öğrencilere İngilizceyi sevdirmek için biraz zorlayan öğretmenlerin en sevilmeyen öğretmenler olduğunu biliyor muydunuz ? Bu sevilmeyen öğretmenlerin zorla , kavga dövüş verdikleri bu bilgilerin  daha sonra öğrencinin hayatında meydana gelen bir değişim nedeni ile yaşadığı bir olayda kullandığında geçmişte sevmediği ve onu zorladığı için kızdığı öğretmenine ne kadar çok dua ettiğini de biliyor muydunuz ?

 

NEDEN BİZ ?


♦Uzman İngilizce öğretmenlerinden oluşan ve İngilizce dersini severek veren  bir İngilizce kurumuyuz.

♦Bizim hobimiz ve mesleğimiz İngilizce dersi vermektir.
♦İngilizce dersi vermek bir sanattır  bunu da ancak mesleğine saygı duyan  İngilizce öğretmeni  başarabilir inancındayız.
♦İngilizce eğitiminde İngilizce dersi veren öğretmenlerimiz birer uzmandır.
♦Bir sanat haline getirilen İngilizce dersi eğitimi, gerçekten öğretmeyi bilen öğretmenlerle bir zevk haline dönüşmüştür.
♦Geçmişimizin İngilizce dersi öğretiminde yer aldığı onurlu pozisyon,kanıtları ile birlikte.
♦Yılların bize kazandırdığı deneyimle olgunlaştırılan ve eğitime eğlenceyi de katan bir İngilizce dersi
♦Doğru ekipmanlarla ve doğru İngilizce öğretmeni ile verilen  çağdaş bir İngilizce dersi , ,öğrenciye yönelik , öğretmenden daha çok öğrencinin ders işlediği bir eğitim.
♦Etkili , eğitici , konuşturan , öğreten ve sonunda mutlu eden bir İngilizce dersi
♦Üzmeyen , sıkmayan öğrencinin aktif olduğu bir İngilizce dersi.
♦Ekonomik koşullarınızı zorlamayan,senetlerin yapılmadığı sadece karşılıklı güvene dayanan  bir İngilizce dersi
♦Geliştirilmiş en yeni yöntemlerle ve hiç kimsenin eğitim vermek için cesaret edip kullanamadığı eğitim kitapları ile yapılan İngilizce dersi.
♦Akademik İngilizce sınavları için, içinde sınavlarda başarıda en önemli faktörlerden biri olan vocabulary çalışmaları da içeren  İngilizce dersi.
♦Üniversite İngilizce giriş sınavı  için sınav teknikleri ve sınav taktikleri ile  desteklenen İngilizce dersi.
♦Yıllarca unutulması imkansız olacak bir şekilde, özümsenmesi sağlanan bir  İngilizce dersi.
♦İngilizce kelime ve İngilizce konuşmak kavramlarını en basite indirgeyen,algılanmasını kolaylaştıran tekniklerle  bir özel İngilizce dersi
♦Ielts , toefl , proficiency , üds , kpds , üniversite İngilizce hazırlık , İngilizce muafiyet sınavına hazırlık konularında elit bir yere sahip özel İngilizce dersi

 

Diğer Yazılar