Özel İngilizce Öğretmeni

ÖZEL İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ İMKANI

Özel İngilizce Öğretmeni Hakkında

1 – Özel İngilizce Öğretmeni ( Bire bir – Kişiye Özel – İngilizce Öğretmeni )
2 – Özel İngilizce Öğretmeni ( 4 kişilik gruplara  – İngilizce Öğretmeni )

1 – Özel İngilizce Öğretmeni ( Bire bir – Kişiye Özel – İngilizce Öğretmeni ) : Özel İngilizce öğretmeni, hiç İngilizce bilmeyen yada İngilizce de belli bir seviyeye ulaşmış fakat İngilizce seviyesini yükseltmek isteyenlerden, YDS , IELTS , PROFICIENCY , LYS 5  gibi akademik seviyedeki sınavlara hazırlanmak isteyen herkese gönderilir.Bire bir özel İngilizce eğitimi almak isteyen aday öğrencilere ,eğitim alacağı gün ve saatleri belirleme hakkı verilir. Bu konuda öncelik aday öğrencinindir. Böylece, aday öğrenci günlük yaşamında yada çalışıyorsa iş yaşamında her hangi bir düzenleme yapmaksızın rahatlıkla istediği dalda İngilizce eğitimi alabilir.

2 – Özel İngilizce Öğretmeni ( 4 kişilik gruplara  – İngilizce Öğretmeni )  : Grup şeklinde İngilizcenin hangi dalı olursa olsun İngilizce eğitimi alabilirsiniz. Grup şeklinde yapılacak olan İngilizce eğitimleri içinde özel İngilizce öğretmeni temin edilir.Grupların 4 kişiden oluşturulması kişisel tercihimizdir. Zira, grubu oluşturan aday öğrenci sayısı ne kadar az olursa eğitim de o kadar kaliteli ve kalıcı olur. Çünkü,grubu oluşturan öğrenci sayısının az olması,eğitimi veren hocanın gruptaki aday öğrencilerle bire bir ilgilenmesine imkan sağlar. Ayrıca, küçük gruplarla yapılan İngilizce eğitimlerinde,eğitim sırasında öğrenciler anlamadıkları her hangi bir konu hakkında rahatlıkla soru sorabilirler. İşte bu ayrıcalıklar 4 kişi ile yapılan grup eğitimlerine bire bir yapılan eğitim niteliği kazandırır ki bu da aday öğrenciler için çok büyük bir avantaj oluşturur.

NEDEN BİZİ SEÇMENİZ GEREK

  • Gönderilen tüm özel İngilizce öğretmenleri, eğitim verecekleri İngilizce  dalının uzmanlarıdır. Konularında yıllarca eğitim vermiş çok deneyimli eğitmenlerdir.
  • Yerinizde yada dershanemize gelerek İngilizcenin her dalında garantili eğitim alabilirsiniz. Alacağınız bu eğitimler için senet yapılmaz tam aksine ödemeler, aday öğrencilerinde olurunu alınarak taksitlendirilir.

 

Diğer Yazılar