Özel İngilizce Öğretmeni

Özel İngilizce Öğretmeni Hakkında

Özel İngilizce Öğretmeni Hakkında Bilgi

1 – Özel İngilizce Öğretmeni ( Bireysel – Kişiye Özel  İngilizce Öğretmeni )
2 – Özel İngilizce Öğretmeni ( 4 kişilik gruplara  – Özel İngilizce Öğretmeni )

1 – Özel İngilizce Öğretmeni ( Bireysel – Kişiye Özel İngilizce Öğretmeni ) : Özel öğretmen aracılığı ile birebir özel  ders alan aday öğrenciler,programın uygulanacağı günleri tespit etme imtiyazı kazanır. Kazanılan bu imtiyaz aday öğrenci için büyük bir avantaj oluşturur.Zira,eğitim alacak olan aday öğrenci günlük yaşamında bir değişiklik yapma gerekliliği duymaz. Günlük yaşamını sürdürürken gereksinim duyduğu İngilizce eğitimi özel İngilizce öğretmeninden alır.

2 – Özel İngilizce Öğretmeni ( 4 kişilik gruplara  – Özel İngilizce Öğretmeni ) : Özel öğretmen aracılığı ile kurumlarda yada arkadaşların kendi aralarında oluşturdukları gruplara 4 kişiden fazla olmamak koşulu ile birebir verilen özel ders kalitesinde grup  eğitimi verilir.Grup şeklinde yapılan  eğitimlerin birebir  özel ders kalitesinde olabilmesi için gruplar 4 kişiden oluşturulur ve grup sayısı 4 kişiyi geçmez.Çünkü,grup 4 kişi gibi az sayıdan oluştuğu için,özel  öğretmen aday öğrencilerle birebir ilgilenebilir ve eğitim boyunca aday öğrenciler anlamadıkları bir konu ile karşı karşıya geldiklerinde kalabalık gruplarda yapamadıkları ” soru sorma “ işlemini rahtlıkla yapabilirler.

AMAÇ

Ülkemizde İngilizce eğitim konusunda var olan kaliteli eğitim ve kaliteli özel öğretmen  konusunda uğraş vermek.

NEDEN BİZ SEÇMENİZ GEREK ?

 • İngilizce de her alanda eğitim veren özel  öğretmenler,konularında uzman ve yıllarca eğitim vererek çok büyük deneyimler edinmiş uzman  öğretmenlerdir.
 • Eğitim almak üzere kuruma gelemeyen aday öğrencilere özel öğretmen  gönderilir.Özel  öğretmen aracılığıyla verilen eğitimler de eğitim alanlara
  ” senet “ yapılmaz


EĞİTİM VERİLEN İNGİLİZCE ALANLARI

 • Genel İngilizce Her Seviye
  Yds Sınavı Hazırlık Eğitimi
  Ielts Sınavı Hazırlık Eğitimi
  Lys 5 Sınavı Hazırlık Eğitimi
  Proficiency Sınavı Hazırlık Eğitimi
  Hazırlık Atlama Sınavı Eğitimi

Diğer Yazılar