Özel İngilizce Öğretmeni

Özel İngilizce Öğretmeni  Hakkında Bilgi

Özel İngilizce Öğretmeni Programı

1 – Özel İngilizce Öğretmeni ( Bireysel – Kişiye Özel  İngilizce Öğretmeni )
2 – Özel İngilizce Öğretmeni ( 4 kişilik gruplara  – Özel  İngilizce Öğretmeni )

İngilizce Öğretmek Sanattır.

1 – Özel İngilizce Öğretmeni ( Bireysel – Kişiye Özel  İngilizce Öğretmeni ) :  Özel ders programlarına birebir katılan katılımcılar, programın uygulama gün ve saatlerini kendi belirler. Birebir özel ders almanın bir önceliği olarak bu katılımcıya verilen bir önceliktir. Bu şekilde,katılımcı istediği gün ve saatlerde ders alarak günlük yaşamında bir değişim yaşamaz ve normal yaşamına devam ederken ihtiyacı olan  eğitimini de rahatlıkla alır.
2 – Özel İngilizce Öğretmeni ( 4 kişilik gruplara  – Özel İngilizce Öğretmeni ) : 4 kişiyi geçmemek kaydı ile,grup şeklinde özel ders programlarına da katılabilir ve birebir özel ders kalitesinde özel ders alabilirsiniz.4 kişilik gruplarda birebir özel ders kalitesine ulaşabilmek için öğrenci sayısı 4 kişi ile sınırlandırılmıştır.Öğrenci sayısı az olduğundan öğretmen gruptaki tüm öğrencilerle aynı birebir özel ders  programlarında olduğu gibi ilgilenir. Ayrıca,öğrenci sayısının azlığı nedeni ile,eğitim sürecinde öğrenciler anlamadıkları bir konu ile karşılaştıklarında rahatlıkla soru sorabilir ki bu kalabalık gruplarla yapılan İngilizce eğitimlerinde pek bulunabilen bir imkan değildir.

NEDEN BİZİ SEÇMENİZ GEREK

  • İngilizce öğrenenlerin en göz ardı ettikleri şey kelime ezberlemektir. Bu nedenle,kelimelerin ezberlenmesi ve özümsenerek kullanılabilir hale gelmesi için ,öğrencilere özel kelime çalışmaları verilir ve bu çalışmalar öğretmenler tarafından yakinen izlenir.Çalışmayanlar uyarılır.
  • Özel ders programlarımızda,başka yerlerde kullanılmayan gerçekten eğitici ve öğretici özel kitap ve materyaller kullanılır.
  • Özel ders  programlarına katılan adaylara başka yerlerde olduğu gibi ” senet “ yapılmaz.Öğrenci aldığı eğitimi beğenirse devam eder. Aksi halde eğitimi bırakabilir.Ödemeler uygun bir şekilde öğrencinin de onayı alınarak taksitlendirilir.

Diğer Yazılar